Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

- To bardzo smutna wiadomość, bo podążamy tą samą drogą, którą szły kraje Zachodu - mówi w programie "Newsroom" dr Paweł Grzesiowski, immunolog i doradca Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z epidemią koronawirusa. Komentuje tym samym najnowsze dane, które mówią już o ponad 12 tys. zgonów zarejestrowanych w urzędach w ubiegłym tygodniu. W okresach poza epidemią średnia to około 6-7 tys. zgonów tygodniowo. - Ludzie umierają i nie dożywają testów na koronawirusa. Musimy sobie to jasno powiedzieć - podkreśla w programie "Newsroom" doradca Naczelnej Rady Lekarskiej.

26
Podziel się:
KOMENTARZE
(26)
JJJ
4 lata temu
Wynika z tego, że karetki nie nadążają z tymi chorymi a będąc w centrum dużego miasta rzadko słyszę przejazd karetki. Jak były wielkie upały w czerwcu tamtego roku to karetki kursowały na okrągło. To jest wielkie G a nie pandemia. Głupsi od rządzących są ich poplecznicy
Agata
4 lata temu
Na samego covida umiera niewiele osób, przeszło 10 razy tyle umiera tylko na raka ,serce i to jest nie ważne? Pompuje statystyki w jedną stronę, czy to jest tak trudno zrozumieć?
Maria
4 lata temu
Przepisy o zakazie aborcji a teraz mamy jawną eutanazję społeczeństwa z powodu braku leczenia innych chorób niż covid. Brawo PiS. Już w marcu przewidziałam że pobijemy Włochów w skali zachorowań tak dobrze na papierze jesteśmy przygotowani. A Narodowy szpital to tylko propaganda bo wojsko pilnuje pustych łóżek zamiast chorych przyjmować. Jakoś za granicą szybko je uruchomiono a u nas pokazy. No zapomniałam czekają na poświęcenie przez prymasa i prezesa
Obłęd
4 lata temu
Czemu nie można się dodzwonić do podstawowej opieki. Czemu lekarze nie oddzwaniają. Dzwonienie po 500 razy dziennie. A co jak mam udar, albo zapalenie wyrostka. Teraz to od razu z pogrzebowym zakładem trzeba łączyć bo o lekarzu zapomnij. Z przychodni twierdze nie do zdobycia zrobiono.
Szaleństwo
4 lata temu
Podajcie ile osób umiera na inne choroby niż covid. Będzie tego z parę tysięcy dziennie. Nie znam ani jednego przypadku z wesel a byłem na 3 i osiemnastce. Nie znam osób z protestów chorych. Coś naciągane te wyniki żeby wprowadzić kolejne obostrzenia.
...
Następna strona