Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Rozbudowa A2. "Prace projektowe już trwają"

- Kiedy mówimy o nowym programie budowy dróg do 2030 r., to mówimy również o poszerzonej autostradzie A2 między Warszawą a Łodzią. Prace projektowe już trwają - powiedział w programie "Money. To się liczy" minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. – Mam nadzieję, że w latach 2024-2025 pójdziemy już bardzo mocno z realizacją – dodał. A2 między stolicą a Łodzią to jedna z najbardziej zatłoczonych dróg w kraju. Dodatkowy pas ruchu ma powstać po wewnętrznych stronach obu jezdni na długości ok. 89 km.

KOMENTARZE
(10)
Rebus
4 lata temu
Jak to co przecierz trzeba kolesiom napchać kasę przez cztery latka można nieźle zarobić a potem zniknąć
Mk II
4 lata temu
Jakie to chore w tym kraju. Jakie to niesprawiedliwe że wszyscy dopłacaja do Mazowieckiego. Dlaczego w województwie Mazowieckim A2 jest bezpłatna. Spowodowało to skutek taki ze droga jest zatłoczona a w nagrodę jeszcze im ja poszerza i to całkowicie za darmo. Proponuje by wprowadzić opłaty jak na innych odcinkach w Wlkp Silesii czy Pomorzu a potem jak zarobi na siebie to rozbudować. Dlaczego w tym kraju wszyscy są równi a Warszawska rowniejsza
Nn
4 lata temu
Najbardziej mi żal uprawnych pół
Jar
4 lata temu
A2 jest zatłoczona dlatego , że politycy S8 z Wrocławia doprowadzili do Łodzi a nie Piotrkowa Trybunalskiego! Ludzie jadą wjeżdżają najpierw na A1 a później na A2! Tak to wygląda jak polityka rządzi a nie rozum!!!
Bobo
4 lata temu
Gdyby nie PO to nie byłoby czego rozbudowywać.