Trwa ładowanie...
bEUNLdVh
Notowania
Przejdź na

Rząd legalizuje samowole budowlane. Wiceminister tłumaczy

- Wiem, że to wywołuje emocje społeczne, ale sporo na tym zyskujemy - tak o legalizacji przez rząd samowoli budowlanych mówi wiceminister rozwoju Robert Nowicki. Gość programu "Money. To się liczy" zwraca uwagę, że skoro przez 20 lat samowole były tolerowane przez samorządy i nadzór budowlany, to znaczy, że będą stały dalej. Nawet jak ich nie zalegalizujemy. Są jednak warunki. - Trzeba będzie przedstawić ekspertyzę techniczną oraz dokumentację geodezyjną - tłumaczy Robert Nowicki. Legalizacji nie będzie można przeprowadzić na ogródkach działkowych czy w sytuacji, gdy została wydana prawomocna decyzja o rozbiórce. Dzięki legalizacji samowoli wiele domów będzie mogło wziąć udział w rządowych programach - na przykład termomodernizacyjnych czy choćby "Czyste powietrze".

25-09-2020
Tagi:
prawo, samowola, prawo budowlane, samowole budowlane
0
0
91
Podziel się
Komentarze (91)
zobacz więcej komentarzy (91)
bEUNLdVt
KOMENTARZE
(91)
mad
rok temu
W tym kraju nigdy nie opłacało się być uczciwym, praworządnym. Wygrywają zawsze cwaniacy, uczciwych się gania za złotówkę, bo łatwo, cwaniaków omija i robi się prezenty.
TKM
rok temu
Teraz się okaże że Dojni w ostatnich 5-ciu latach postawili najwięcej samowoli
miłościwie na...
rok temu
Wstęp do podatku katastralnego i podatku od deszczu.
bEUNLdVL
Zagłoba
rok temu
Podobno PIS wybudował sobie zamek w strefie zieleni naruszajac wszystkie przepisy ekologiczne=to teraz nadszedł czas aby te budowle swego sanatorium zalegalizować bo ludzie mogli by im te pałace rozpiepszyc w drobny mak=TO MA BYC SANATORIUM WYPOCZYNKOWE DLA WYBRANYCH TOWARZYSZY=AMEN
hejter
rok temu
kolejny przekręt . mam nadzieję że kogoż zraniłem moim zdaniem
...
Następna strona