Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kancelaria Premiera pokazała spot, który przekonuje, że rząd PiS inwestuje w samorządy, dzięki czemu rozwijają się duże miasta i małe miejscowości. - Przyzwyczailiśmy się, jako samorządowcy, że najpierw jest propaganda, a później są fakty. Mieliśmy spotkanie online z panię premier Emilewicz, dowiedzieliśmy się, że dostaniemy 6 mld zł. Zapytaliśmy o projekt ustawy, wciąż go nie mamy - powiedział w programie specjalnym WP "Newsroom" Jacek Karnowski, prezydent Sopotu. - Jesteśmy bardzo wdzięczni, tylko wcześniej zabrano naszym mieszkańcom 12 mld zł za subwencję oświatową. Oddano nam połowę, ale liczymy na wyrównanie subwencji. 6 mld zł piechotą nie chodzi, oby to nie było tylko przed wyborami - dodał.

KOMENTARZE
(4)
krysztal z ...
4 lata temu
Zlodziejom nie PO magamy , bo to nie tylko lipa , ale skad POnad 40 kont bankowych , mieszkan , rozliczen za przysluge mieszkania prawda panie karnowski ????????????? , kasta wszystko wyjasni PO waszej stronie wasza jkasta od czasow zyda bieruta i noumana PRAWDA !!!!!!!!!!
Bartosz
4 lata temu
Najpierw Panie Karnowski samorządy powinny nie kraść, wydawać zawyżonych kalkulacyjnie pieniędzy i nie płacić krocie dla dworu i kolesi, wtedy można by pomagać samorządom, do tej pory stanowicie obiekt podobny do studni bez dna i zmarnujecie albo ukradniecie każdy społeczny grosz.
Bernard
4 lata temu
Kidy ten pan zdejmie perukę
Powtórka z ko...
4 lata temu
Rząd jak mówi że daje to mówi, a jak mówi że zabiera to zabiera.