Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rząd zachęca do szczepień loterią. Dr Sutkowski przekonuje, że w popularyzację powinniśmy włączyć się wszyscy

Zaszczepieni będą mogli wygrać nagrody w loterii państwowej, która wystartuje od lipca. Co jeszcze może zrobić rząd, aby zachęcić Polaków do szczepień? Dr Michał Sutkowski, prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych podkreśla, że piłka leży teraz już nie tylko po stronie rządu, ale także m.in. ministerstw, przedsiębiorstw, związków wyznaniowych, organizacji pozarządowych i samorządów - Myślę, że wszyscy z wymienionych są świadomi, potrzeby szczepień. Więc powinni zapytać siebie, co zrobili, aby do nich zachęcić – stwierdził gość programu "Newsroom" WP.

157 reakcji
3
0
154
Podziel się
Komentarze (154)
zobacz więcej komentarzy (154)
KOMENTARZE
(154)
M-B
2 lata temu
Loteria będzie po szczepieniu jak wygra z własną naturą i nie przekręci się na tamten świat. Wtedy nie pomoga żadne leki. Znajoma ma problem z egzystencja na podstawowym poziomie, a co dopiero z jakąś obiecaną loteriada. Wspomniała, że nie przyjmie drugiej dawki, bo nie wytrzyma. Skutki uboczne są okropne do wytrzymania.
Pozwy zbiorow...
2 lata temu
Jeszcze więcej takich pomysłów. Ja się cieszę. Ja jestem pewien, że nie w jednym pozwie zbiorowym o dyskryminację będę brał udział. Może to stanie się moim hobby na następne kilka lat. My "płaskoziemcy" jesteśmy cierpliwi ale jak przyjdzie czas to będziemy walczyć o wolność.
Robocop
2 lata temu
Mała Nina słupska musi zebrać 9,5 miliona złotych na lek, który zatrzyma SMA, a to cholerne państwo urządza sobie loterie i rozdaje nasze pieniądzame na jakieś kompletne bzdury. Czy naprawdę nikt nie ma nad tym kontroli, aż wierzyć sie nie chce
Ada
2 lata temu
Mają nas za dzieci i to jeszcze niezbyt rozgarnięte
Wierny słucha...
2 lata temu
Prosimy o mniej dr Sutkowskiego.
...
Następna strona