Trwa ładowanie...
bEKARcFx
Notowania
Przejdź na

Sądownictwo w Polsce. Sonik: kulimy ogon. Udajemy, że nic się nie stało

Politycy PiS prowadzą reformę sądownictwa, ich działania są krytykowane na świecie. - Pytają o Polskę, o to, co się dzieje. Byliśmy postrzegani jako kraj dzielnych ludzi. Polacy przyjeżdżają i ścigają się w tych egzotycznych krajach i wygrywają z tymi, którzy na pustyni się urodzili. Gdy już nas widzą, zadają różne pytania. Już nie jesteśmy prymusem, już jesteśmy postrzegani jako ci, którzy są problemem - powiedział w programie "Money. To się liczy" Rafał Sonik, kierowca rajdowy i biznesmen. - Musimy kluczyć, opowiadać na okrągło. Przebijają się różne sprawy, nie tylko sądy. Reformować trzeba, ale każdy przytomny dowódca najpierw tłumaczy cele, rozpoznaje najlepsze metody, weryfikuje i dopiero wprowadza - dodał.

0
0
98
Podziel się
Komentarze (98)
zobacz więcej komentarzy (98)
bEKARcFJ
KOMENTARZE
(98)
Niki
2 lata temu
Sonik na prezesa Sądu Najwyższego!!!
Beduin
2 lata temu
Jak widzę Sonika to zaraz pytam o sądy. Przedstawiam mu sytuacje polityczna w Polsce i pytam go co sądzi.
anna
2 lata temu
- a Sonik to za Grodzkim, - czy przed ?, bo pytają go, jak dawniej Komorowskiego, wstydzi się za Polaków w górach, myje pomniki w Chile. Może porozmawia z gór5nikami. hutnikami i stoczniowcami ? .w imieniu Polaków i przyszłego rządu.?
bEKARcGb
Tttt
2 lata temu
Orlen sponsor i wszystko jasne
Wojtek
2 lata temu
Ma Pan rację ale robi tak normalny człowiek a nie autokrata z bandą niedouczonych z podkarpacia !!! Teraz będzie najważniejszy moment żeby duda przegrał. Będzie inny prezydent to będą wybory parlamentarne i trzeba będzie się pozbyć tego chłamu !!!!
...
Następna strona