Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Spór w rządzie. Gliński forsuje opłatę od smartfonów, Zagórski przeciw

- Nie jesteśmy zwolennikami takiego rozwiązania - powiedział minister cyfryzacji Marek Zagórski zapytany o pomysł opłaty od smartfonów i tabletów. - Zaczekajmy najpierw na to, czy będzie na poziomie UE konsensus ws. podatku cyfrowego - podkreślił minister w programie "Money. To się liczy". Innego zdania jest minister kultury Piotr Gliński, który twierdzi, że pomysł wprowadzenia opłaty reprograficznej jest dobry, a pozyskane pieniądze mogłyby pójść na fundusz ubezpieczeniowy dla artystów. - Będziemy na ten temat z panem ministrem rozmawiali - odparł Zagórski. - Mój argument jest taki: poczekajmy, jak będzie wyglądać opodatkowanie platform cyfrowych. Być może cel, o którym mówi minister Gliński, słuszny skądinąd, będziemy mogli osiągnąć w ten sposób - powtórzył Zagórski.

0
0
85
Podziel się
Komentarze (85)
zobacz więcej komentarzy (85)
KOMENTARZE
(85)
POLA
2 lata temu
CZY GLIŃSKI Z KONIEM NA GŁOWĘ CHCE SIĘ ZAMIENIĆ. NIE ŁATWIEJ WPROWADZIĆ PODATEK OD PODATKU.ZŁODZIEJE NIECH OBNIŻĄ SWOJE PENSJE. ZABRAĆ IM DODATKI NA BIURA POSELSKIE, PREMIE I MIESZKANIA, KILOMETRÓWKI.BĘDZIE SKROMNIEJ ALE SPRAWIEDLIWIEJ.
wiwa
2 lata temu
omc mynyster glynsky - pozyskane pieniądze mogłyby pójść na fundusz ubezpieczeniowy dla artystów - z polityki. W pierwszym rzędzie dla mnie
ewf
2 lata temu
hahah moze zacznijcie od mocherowych smartfonow wydojcie teraz swoich
Telefon
2 lata temu
Sie kupi za granica tam nie będzie podatku
jers
2 lata temu
Cieszcie się Polacy! Nowa opłata was czeka! Wasi "dobrodzieje" znowu was wydoją!
...
Następna strona