Trwa ładowanie...
bEpwTGUR

Notowania

Przejdź na

Spór w rządzie. Gliński forsuje opłatę od smartfonów, Zagórski przeciw

- Nie jesteśmy zwolennikami takiego rozwiązania - powiedział minister cyfryzacji Marek Zagórski zapytany o pomysł opłaty od smartfonów i tabletów. - Zaczekajmy najpierw na to, czy będzie na poziomie UE konsensus ws. podatku cyfrowego - podkreślił minister w programie "Money. To się liczy". Innego zdania jest minister kultury Piotr Gliński, który twierdzi, że pomysł wprowadzenia opłaty reprograficznej jest dobry, a pozyskane pieniądze mogłyby pójść na fundusz ubezpieczeniowy dla artystów. - Będziemy na ten temat z panem ministrem rozmawiali - odparł Zagórski. - Mój argument jest taki: poczekajmy, jak będzie wyglądać opodatkowanie platform cyfrowych. Być może cel, o którym mówi minister Gliński, słuszny skądinąd, będziemy mogli osiągnąć w ten sposób - powtórzył Zagórski.

322 reakcje
15
222
85
Podziel się
Komentarze (85)
zobacz więcej komentarzy (85)
bEpwTGVd
KOMENTARZE
(85)
POLA
rok temu
CZY GLIŃSKI Z KONIEM NA GŁOWĘ CHCE SIĘ ZAMIENIĆ. NIE ŁATWIEJ WPROWADZIĆ PODATEK OD PODATKU.ZŁODZIEJE NIECH OBNIŻĄ SWOJE PENSJE. ZABRAĆ IM DODATKI NA BIURA POSELSKIE, PREMIE I MIESZKANIA, KILOMETRÓWKI.BĘDZIE SKROMNIEJ ALE SPRAWIEDLIWIEJ.
wiwa
rok temu
omc mynyster glynsky - pozyskane pieniądze mogłyby pójść na fundusz ubezpieczeniowy dla artystów - z polityki. W pierwszym rzędzie dla mnie
ewf
rok temu
hahah moze zacznijcie od mocherowych smartfonow wydojcie teraz swoich
bEpwTGVv
Telefon
rok temu
Sie kupi za granica tam nie będzie podatku
jers
rok temu
Cieszcie się Polacy! Nowa opłata was czeka! Wasi "dobrodzieje" znowu was wydoją!
...
Następna strona