Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Strajk nauczycieli wisi na włosku. ZNP: wszystko zależy od premiera

- Na tę chwilę strajku nie rozważamy, cały czas liczymy na to, że na w drodze dialogu dogadamy się z rządem, ale wszystkie scenariusze są na stole. Jeśli nie uda nam się porozumieć, trzeba brać pod rozwagę wejście w spór zbiorowy - powiedział w programie "Newsroom" WP Krzysztof Baczyński, wiceprezes ZNP. - Mamy w planach różne działania, od premiera zależy, czy my te działania uruchomimy, czy nie.

0
0
97
Podziel się
Komentarze (97)
zobacz więcej komentarzy (97)
KOMENTARZE
(97)
Polski nauczy...
4 tyg. temu
Jest nikim w tym kraju. Pani Sprzataczka w tej samej szkole ma już więcej niż nauczyciel po uniwerku. Opiekun medyczny beż matury ma więcej w DPSie niż nauczyciel bo już 3600 na rękę. O czym tu mówić to Polska
Nauczyciel
4 tyg. temu
Do tych komentujących zacznijcie pracować po 8h dziennie. Jako nauczyciel pracuje po 10h dziennie w 2 szkołach i zarabiam powalająco wysoką kwotę 5100zl z czego 1000zl wydaje na paliwo, niestety pracując w 2 szkołach nie ma szans na dojazdy z kimś lub komunikacją zbiorową. Uważacie, że to jest dużo za pracę 50h tygodniowo?
Zomi
2 miesiące temu
Słyszę to biadolenie nauczycieli to mnie niesie, może lepiej zacznijcie porządnie pracować po osiem godzin dziennie i wtedy może niektórym się należy zarabiać po pięć tysięcy złotych a za te kilka godzin dziennie to i tak zarabia za dużo, czy nie ma wam wstyd brać tyle pieniędzy od obywateli ,rodziców a wam wiecznie mało.
Miki
2 miesiące temu
Co wy chcecie sami takich ludzi kształcicie, i macie z tym problem,może zami powinniście się dokształcać a później nauczać wtedy nie było by tylu takich polityków.
Seba
2 miesiące temu
Jaka praca taka płaca. W pruskim systemie nauczania pracuje się dla ideii a nie dla pieniędzy.
...
Następna strona