Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Strajk przedsiębiorców w Warszawie. Jesteśmy na miejscu

Ubiegłotygodniowy strajk przedsiębiorców zakończył się starciami protestujących z policją, w ruch poszedł m.in. gaz pieprzowy. Tym razem swoje wsparcie dla przedstawicieli biznesu zapowiedzieli także rolnicy. Na miejscu jest reporter Wirtualnej Polski Klaudiusz Michalec.

Podziel się
Dodaj komentarz

- To będą pokojowe i sprytne manewry, które nie pozwolą podjąć policji działań przeciwko protestującym – zapewniał w piątek money.pl Paweł Tanajno, kandydat na prezydenta RP, który organizuje strajk.

Poprzednia manifestacja skończyła się zdecydowaną interwencją służb. Tym razem, jak Tanajno przekonuje we wpisie na Facebooku, będzie to "demonstracja hybrydowa, pierwsza taka w historii Polski". Tym razem przedsiębiorców wspierać mają również rolnicy skupieni wokół AgroUnii Michała Kołodziejczaka.

Masz newsa, zdjęcie, filmik? Wyślij go nam na #dziejesie

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
23-05-2020

OLOI ZNOWU SIE ZACZNIE PATAŁACHY DO ROBOTY A NIE STRAJK

23-05-2020

sssschyba protest przeciwników PIS którym się zdaje że są przedsiębiorcami bo wiedzą jak się zakłada działalność gospodarczą ....

23-05-2020

alpoe0w normalnym kraju taki Tanajno zostałby spacyfikowany bo prowadzi kampanie wyborczą naruszając przepisy dot pandemii, ale opozycja totalna tak … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (12)