Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
afera
20.09.2019 19:52

Superwizjer: "Marian Banaś powiązany z gangiem sutenerów". Kłopoty nowego szefa NIK i byłego ministra

Były minister finansów i nowy szef Najwyższej Izby Kontroli może być zamieszany w seksaferę. Jak donosi Superwizjer TVN, polityk zarabia na wynajmie pokoi w pensjonacie, gdzie odbywają się erotyczne schadzki. NIK zapewnia money.pl, że Marian Banaś odniesie się do tych zarzutów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(nik.gov.pl)
Seksafera z Marianem Banasiem? Kłopoty nowego szefa Najwyższej Izby Kontroli, a wcześniej ministra finansów w rządzie PiS (Fot: Najwyższa Izba Kontroli)

Pytamy Najwyższą Izbę Kontroli o seksaferę z nowym szefem Izby Marianem Banasiem, jeszcze do niedawna ministrem finansów w rządzie Prawa i Sprawiedliwości. Superwizjer TVN donosi, że polityk zarabia na wynajmie pokoi w pensjonacie schadzek.

Cały materiał będzie emitowany w sobotę. W zapowiedzi reportażu pojawia się sugestia, że Marian Banaś jest powiązany z gangiem sutenerów, a w pensjonacie można spotkać "niewiernych małżonków, prostytutki oraz szarą strefę seksbiznesu". Pada też stwierdzenie, że Banaś zarabia na wynajmie pokoi na godziny.

Odpowiedzi od NIK, jak i jej prezesa, mamy spodziewać się w najbliższym czasie, takie zapewnienie otrzymaliśmy od ważnego pracownika Izby. Słyszymy też, że zarzuty podawane przez Superwizjer wydają się "absurdalne".

Obejrzyj: Nowe informacje ws. wypadku Beaty Szydło

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: afera, marian banaś, seksafera, nik, pis, gospodarka, wiadomości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
20-09-2019

Maciej T.Jakoś mnie to nie dziwi

20-09-2019

JulaBoję się naprawde jak tacy ludzie teraz wygrają WYBORY!!!!

21-09-2019

roskMafia pis działa. Seks, skandale, pieniądze....

Rozwiń komentarze (656)