Trwa ładowanie...
bFfVpciJ
Notowania
Przejdź na

Szybkie testy na covid za 30 zł, wynik w 30 minut. "Innowacja"

Polskie szybkie testy na COVID-19 od firmy Genomtec. - Nasz test genetyczny już od soboty może być dystrybowany na terenie Unii Europejskiej. To usprawniona wersja pierwszej generacji naszego testu, udało nam się jeszcze zmniejszyć czas oczekiwania na wynik oraz wprowadzić test dwugenowy, czyli zwiększyć pewność uzykiwanego wyniku. To pierwszy na rynku test, który jest w stanie rozróżnić gen, od którego pochodzi sygnał - powiedział w programie "Newsroom" Miron Tokarski, prezes Genomtec. - W bardzo prosty sposób jesteśmy w stanie zwiększyć wydajność każdego laboratorium o co najmniej 50 procent. Jeśli w ostatnim tygodniu średnio wykonywano ok. 50 tys. testów, to dzięki naszemu rozwiązaniu można będzie wykonać ponad 80 tys., bez dodatkowych inwestycji. Cena też jest bardzo istotna, biznes prowadzimy odpowiedzialnie, jeśli udaje nam się uzyskać lepsze ceny od dostawców, to obniżki przerzucamy także na klientów. Cena jednego oznaczenia za pomocą naszego testu to...

rozwiń
0
0
128
Podziel się
Komentarze (128)
zobacz więcej komentarzy (128)
bFfVpciV
KOMENTARZE
(128)
piotr
rok temu
może w końcu zainwestują w polskie testy i polskie leki, zamiast nabijać kabzę zagranicznym korporacjom !!!
jj
rok temu
Panie Gowin , jak nie ruszysz dupy , by ten test był w laboratoriach , to krew na rękach będziesz miał ty i Kaczynski ( zresztą on ma od początku pandemii)
synek_księdza
rok temu
... a więc ... BRAWO! kolejny już raz Polak i co za tym idzie Polska pokazuje że potrafi ... więcej takich nam potrzeba a lekarstwo, powtarzam lekarstwo a nie szczepionka na COVID -19 powstanie już niebawem ... Lekarstwo jest o tyle lepsze od szczepionki że każdy organizm jest inny i dobór leku pomoże w walce z wyleczeniem z tej dziwnej grypy która trochę przypomina suchoty i zapalenie płuc ... ZDROWIA !
bFfVpcjn
KrisP
rok temu
Innogene ma takie testy RT-LAMP 2genowe już od jakichś 2 miesięcy ! I co z tego jak rządzący nie są zainteresowani.
Azbesciak
rok temu
To nie jest pierwszy test genetyczny, także bujda. Inno-gene ma pierwszy.
...
Następna strona