Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Tak Ukraińcy wracają do Polski. Specjalnie wynajętym samolotem

- Pracownicy po stronie ukraińskiej mają obecnie duże problemy z przekroczeniem granicy i przyjazdem do pracy. Coraz większe zapotrzebowanie na pracowników zgłaszali też pracodawcy. Dlatego zdecydowaliśmy się na sprowadzenie za jednym razem 180 osób. Musieliśmy spełnić szereg formalności. Na lotnisku wszystkim została zmierzona temperatura, w samolocie lecieli w maseczkach. Następnie odjechali kilkoma autobusami na obowiązkową dwutygodniową kwarantannę. Nikt nie miał żadnych objawów - mówił w programie Newsroom WP Tomasz Bogdevic, dyrektor generalny firmy Gremi Personal. Jak zapewniał gość WP, firma już szykuje kolejne transporty dla pracowników z Ukrainy.

praca
rynek pracy
69
Podziel się:
KOMENTARZE
(69)
ksiądz
4 lata temu
Tak bo te firmy co ściągają ukrainców to POwskie nawyki machlojskie rządy Brawo Tusk
wróg publiczn...
4 lata temu
Firma Gremi Personal to krwiopijcy,którzy zakotwiczyli się na terenie m.in. Polski i na pośrednictwie pracy zarabiają krocie w odróżnieniu od pracowników. Dla Polaków nie ma testów na koronawirusa a polski podatnik płaci za testy dla wszystkich pracowników sezonowych z ukrainy. Prawda jest taka,że rząd zaczął ściągać ze wschodu,głównie z ukrainy,ogromne ilości pracowników,gdyby nie to,polscy pracodawcy musieliby płacić Polakom w końcu godziwe pieniądze. Ciekawe jaki deal zrobili rządzący ze związkami zawodowymi,że ci drudzy siedzą cicho i milczą?
dzida
4 lata temu
sowieci do domu walczyc o Krym
ZASDFG
4 lata temu
UKRAINCY NAS NIENAWIDZA,,,,,,SAM NAWLASNEJ SKORZE SIE PRZEKONALEM WE LWOWIE,,,,,,L,BOZ GLOSNO PO POLSKU GADALISMY..
VCXZ
4 lata temu
UKRAINIEC SCIAGA UKRAINCOW DO POLSKI,,,,GEMI PERSONAL,,,,,,,KORUPCYJNA UKRAINSKA AGENCJA PRACY,,,,DOSC TEGO WYPIER ,,C,,ZPOLSKI ALBO SAMI WAS WYRZUCIMY,,
...
Następna strona