Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tak zmienią się siłownie. Klienci mogą być zaskoczeni

Na ten moment czekało wielu Polaków. Od szóstego czerwca otwarte zostaną siłownie i kluby fitness. Branża ta jako jedna z ostatnich gałęzi rynku może wrócić do gry i zacząć nadrabiać straty wywołane epidemią koronawirusa. Ministerstwo Rozwoju, we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym przygotowało wytyczne dla przedsiębiorców. Każdy klub czy siłownia musi wprowadzić specjalne obostrzenia. Na własnej skórze odczują to klienci: wprowadzono limity osób, każdy będzie zobowiązany do dbania o jeszcze większą higienę podczas ćwiczeń. Na porządku dziennym będzie dezynfekcja sprzętu przed, jak i po treningu. – To będzie zmiana, ale moim zdaniem zmiana na dobre – zauważa Wojciech Szwarc, członek zarządu Benefit Systems. – Jeśli chodzi o zamknięte obiekty, będą to jedne z najbezpieczniejszych miejsc w kraju – dodaje. Więcej w materiale wideo.

0
0
35
Podziel się
Komentarze (35)
zobacz więcej komentarzy (35)
KOMENTARZE
(35)
Trener
3 lata temu
Jestem zaskoczony
Xxx
3 lata temu
Wszyscy którzy chcieliby się wybrać do jakiejkolwiek siłowni z sieci mcfit gorąco odradzam. Byłem klientem przez kilka lat, niestety z roku na rok wszystkie siłownie w Warszawie zapadają się w nędzy i syfie. Przykład mcfit na ulicy świętokrzyskiej w wawie, ciągle awarie sprzętu, rowerki po 3 miesiące i więcej stoją bez serwisu jedynie wisi kartka awarią sprzętu. Prysznice wiecznie popsute, nagminne problemy z wodą, człowiek przychodzi na trening okazuje się że w całej siłowni łącznie z toaletami brak wody. Nie można się wykąpać, czy chociażby pójść do toalety. Jedna wielka tragedią, przed pandemia do ostatniego dnia przez ponad dwa tygodnie na całej siłowni nie działały prysznice i toalety, mimo iż mieszkam na świętokrzyskiej jezdisl m do innej bo poprostu nie dało się ćwiczyć. Dziś po 3 miesiącach pojechałem na trening z myślą że w końcu mieli czas na doprowadzenie lokalu do porządku, zgadnijcie co się stało. Po wejściu na piętro siłowni wita mnie kartka pt: na siłowni brak wody. Nosz kuuuuu.. mać. W poniedziałek idę poszukać innej a z tej rezygnuje jak najszybciej. Banda leni i nierobów.
mama
3 lata temu
Skamlają jak TVN
twoj stary
3 lata temu
Nic nie dadza te restrykcje ! powinni sobie dać spokoj z tą dezynfekcja a w maskach nie powinno sie cwiczyć i tak. Nic z tego nie będzie no ale rząd nakazuje tak robić to niestety muszą, na marne pójdą hektolitry spirytu i starania pracowników klubów fitness.
Zmieszany
3 lata temu
Ktoś ma chyba nie po kolei w głowie, w obiektach zamkniętych typu sklepy, kina, teatry jest wymóg noszenia maseczek a w klubach fitness i siłowniach które są obiektami zamkniętymi można ćwiczyć i dyszeć drugiemu w twarz?!?!?!
...
Następna strona