Trwa ładowanie...
bDSoWROZ

Notowania

Przejdź na

Tarcza 5.0 dla turystyki. "Bardzo ważny element wsparcia"

Tarcza antykryzysowa dla turystyki wchodzi wżycie od 15 października. Będzie lawina wniosków, zwłaszcza o zwolnienie z ZUS-u? - Spodziewamy się, że będzie dużo wniosków, ta ustawa była bardzo wyczekiwana - mówił w programie "Money. To się liczy" Andrzej Gut-Mostowy, wiceminister rozwoju, pracy i technologii. - Przypomnijmy, że zwolnienia z ZUS-u są dla wielu segmentów branży turystycznej, która przeżywała duży spadek obrotów. Myślimy, że to bardzo ważny element wsparcia w okresie posezonowym. Wiemy, że ZUS jest przygotowany, nawet jeśli nastąpi lawina wniosków - zapewnił.

143 reakcje
13
88
42
Podziel się
Komentarze (42)
14-10-2020
Zombek
Będąc w te wakacje na Mazurach, widziałem osobiście "kryzys" branży turystycznej. Wszystkie pokoje hotelowe zarezerwowane, wolnych miejsc na kwaterach - brak. Plaże...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (42)
bDSoWRPl
KOMENTARZE
(42)
Zombek
6 miesięcy temu
Będąc w te wakacje na Mazurach, widziałem osobiście "kryzys" branży turystycznej. Wszystkie pokoje hotelowe zarezerwowane, wolnych miejsc na kwaterach - brak. Plaże pełne, w knajpach i restauracjach na wolny stolik trzeba czekać. Wypożyczenie łódki 180zl/h , również trzeba mieć szczęście. Także mówię Wam kryzys jakiego nigdy nie widziałem.
Jolka
6 miesięcy temu
Branża turystyczna ma się bardzo dobrze. Właściciele nadmorskich kurortów mówią że to był najlepszy sezon od lat. obłożenie w 100% wykorzystane bony 500 plus. Jakie dofinansowanie?
xxxx
6 miesięcy temu
Branża turystyczna odbiła się od dna w czasie wakacji , a inne niestety nie , ale im się nie pomaga.
bDSoWRPD
Ezop
6 miesięcy temu
Że składki zdrowotnej to teraz wszyscy powinni być zwolnieni, państwa służba zdrowia nie działa.
pati
6 miesięcy temu
Po co składki do ZUS,kiedy nie można skorzystać z porad ,leczenia normalnego przez lekarza.Polacy,gdy pilnie potrzebują pomocy lekarza idą na prywatną wizytę płatną ! Boże miej nas w opiece od durnych pomysłów polityków niezdolnych do myślenia (dopiero działają jak coś sie stanie)
...
Następna strona