Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kluzik-Rostkowska przestrzega przed PiS-em

0
Podziel się:

Według niej, prezes PiS kolejny raz cynicznie zmienia swój wizerunek.

Kluzik-Rostkowska przestrzega przed PiS-em
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Joanna Kluzik-Rostkowska przestrzega przed głosowaniem na Jarosława Kaczyńskiego. Według niej, prezes PiS kolejny raz cynicznie zmienia swój wizerunek.

- _ W tym i zeszłym tygodniu z rosnącym zdziwieniem obserwowałam kampanię PiS. Po wyborach prezydenckich stanęłam przed pytaniem, kiedy będzie najwłaściwszy moment, by powiedzieć: „Przepraszam tych, których to ja przekonałam, że Kaczyński się zmienił". Myślę, że szef sztabu Tomasz Poręba powinien pamiętać tamtą historię i mniej ochoczo zawierzać prezesowi dzisiaj _ - mówi Kluzik-Rostkowska w wywiadzie dla _ Wprost _.

Czy według Kluzik-Rostkowskiej historia z czasów, kiedy to ona kierowała kampanią prezydencką prezesa, może się powtórzyć? - _ To, co budziło nadzieję - także moją - okazało się farsą. Jarosław Kaczyński był cyniczny wtedy i zapewne jest dziś. Zadziwia mnie to, że tak niewielu mu to pamięta _ - stwierdza.

Kampania PiS w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/129/t130689.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kluzik-rostkowska;prezes;znow;oszukuje;ludzi,249,0,914681.html) Kluzik-Rostkowska: Prezes brał leki. Co teraz? Joanna Kluzik-Rostkowska krytykuje kampanię wyborczą Prawa i Sprawiedliwości.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/127/t130687.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kluzik;kaczynski;zapomni;o;was;jak;o;mnie,208,0,914128.html) Kluzik: Kaczyński zapomni o was jak o mnie Joanna Kluzik-Rostkowska apeluje do sztabowców PiS o opamiętanie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/97/t157025.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/prezes;kaczynski;przekona;mlodych;do;pis-u,11,0,920075.html) PiS kusi młodych: ulgi, tanie mieszkania... Jarosław Kaczyński przekonuje młodych, że głos na PiS to głos na marzenia, ale są to realne marzenia.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)