Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Krytyka rządu. PiS zapowiada drugi etap

0
Podziel się:

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczyna dziś kampanię spotów krytykujących rząd Donalda Tuska, pod hasłem Słowa prawdy.

Krytyka rządu. PiS zapowiada drugi etap
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEDBFHGZ

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczyna dziś kampanię spotów krytykujących rząd Donalda Tuska, pod hasłem _ Słowa prawdy _. Obiecuje też zgłosić konstruktywne propozycje.

Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak (na zdjęciu) powiedział w Sygnałach Dnia w Programie Pierwszym Polskiego Radia, że jego partia korzysta w ten sposób z prawa do krytyki, które jest w Polsce ograniczane.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI MARIUSZA BŁASZCZAKA:

Polityk PiS powiedział, że w spotach, emitowanych od dziś w radiu i telewizji, usłyszymy głosy zwykłych ludzi. Będą się oni skarżyć na obecną sytuację w kraju - między innymi na służbę zdrowia.

bEDBFHHb

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI POSŁA PIS:

W spotach wyborczych pojawi się też problem dostępu do szkół i przedszkoli, czy drożyzny. Poseł Błaszczak zapowiedział, że w drugim etapie kampanii jego partia przedstawi swoje propozycje rozwiązania problemów Polski.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/254/t130302.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;juz;wie;jak;uderzyc;w;rzad,84,0,870740.html) PiS już wie, jak uderzyć w rząd Prawo i Sprawiedliwość przystępuje do nowej kampanii informacyjnej: _ Co Polacy chcą powiedzieć premierowi _. Politycy PO i PJN krytykują ją na samym starcie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/37/t136997.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kaczynski;chce;mowic;o;polsce;przy;grillu,41,0,828713.html) Kaczyński chce mówić o Polsce przy grillu Prezes PiS dał znak do rozpoczęcia objazdowej kampanii wyborczej swojej partii. Chcą pokazać _ prawdę o Polsce _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/11/t116491.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/partie;polityczne;kompletuja;listy;wyborcze,130,0,825986.html) Partie polityczne kompletują listy wyborcze PO i SLD przedstawią swoich kandydatów w czerwcu. PiS na razie nie składa deklaracji a Jarosław Kaczyński twierdzi, że są ważniejsze problemy niż kampania wyborcza.
bEDBFHHC
KOMENTARZE
(0)