Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Migalski o programie PJN: Czekamy na inspirujące maile

0
Podziel się:

Linia polityczna będzie konstruowana przy wsparciu sympatyków - zapowiada europoseł.

Migalski o programie PJN: Czekamy na inspirujące maile
(PAP/Paweł Kula)

Marek Migalski, zapowiedział, że linia polityczna PJN będzie konstruowana przy wsparciu sympatyków stowarzyszenia. Polityk dodał, że dzięki temu przyszłe ugrupowanie polityczne będzie bliższe wyborcy.

Marek Migalski zapowiedział w radiowej Trójce, że Polska Jest Najważniejsza będzie tworzyć swój program polityczny w oparciu o sugestie zwolenników stowarzyszenia. Polityk podkreślił, że będzie to precedens na polskiej scenie politycznej, ponieważ żaden ruch polityczny nie robił czegoś takiego.

Stowarzyszenie planuje zapytać swych potencjalnych wyborców przez internet o pomysły dotyczące przebudowy państwa - powiedział Migalski.

POSŁUCHAJ MARKA MIGALSKIEGO:

Eurodeputowany poinformował, że PJN nie proponowało członkostwa w stowarzyszeniu Ludwikowi Dornowi. Migalski powiedział, że były marszałek Sejmu jest doświadczonym politykiem, który wszedł ostatnio w polityczną koalicję z Prawem i Sprawiedliwością. Polityk dodał, że ta decyzja została nagrodzona przez PiS drugim miejscem, w wyborach parlamentarnych, na tak zwanej liście podwarszawskiej.

Polityk stowarzyszenia Polska Jest Najważniejsza uważa, że nasz kraj powinien korzystać z instrumentów, jakie daje nam Unia Europejska, do wyjaśnienia przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem. W jego ocenie takie postępowanie nie nosi znamion zdrady stanu, a podyktowane jest dobrem Polski. Marek Migalski dodał, że to do eurodeputowanych należy uświadamianie swych kolegów w Brukseli o konieczności wyjaśnienia przyczyn katastrofy z 10 kwietnia.

Czytaj w Money.pl

kraj
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)