Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Miller nowym szefem SLD. Oto jego plany

0
Podziel się:

Leszek Miller zapowiedział, że w Sojuszu Lewicy Demokratycznej będzie łączył a nie dzielił.

Miller nowym szefem SLD. Oto jego plany
(PAP/Paweł Kula)

Nowy przewodniczący SLD ma pomysł na zdobycie większego poparcia w kolejnych wyborach.

Leszek Miller zapowiedział na antenie Programu Pierwszego Plskiego Radia, że będzie _ łączył a nie dzielił _. Dlatego też w czasie sobotniej konwencji Sojuszu Lewicy Demokratycznej nie było rozliczania Grzegorza Napieralskiego za niezadowalający wynik jesiennych wyborów do parlamentu - powiedział Miller.

- _ Część publicystów oczekiwałaby takiego tradycyjnego scenariusza. Spodziewali się, że przyjdzie nowa ekipa i wytnie doszczętnie wszystkich przeciwników. Ja postąpiłem dokładnie odwrotnie. Wszyscy, którzy coś wnoszą, zostają _- mówi Miller.

POSŁUCHAJ LESZKA MILLERA:

*Czytaj opinię publicysty *

Leszek Miller pytany o możliwą współpracę z innymi lewicowymi ugrupowaniami powiedział, że nie wyklucza współpracy z nikim, nawet z ekipą rządzącą. _ Dobre projekty poprzemy _ - podkreślił lider SLD.

Odniósł się też do słów byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, który zasugerował ostatnio, że jeśli partie lewicowe nie połączą sił w kolejnych wyborach, to Polacy będą mieli wybór _ Platforma albo Platforma _.

- _ Nie przyjmiemy żadnego dyktatu. Jeżeli ktoś mówi, że SLD musi przyjąć czyjeś warunki, by stworzyć koalicję, to ja mówię "nie". My nie zamierzamy nikogo prosić o łaskę _ - mówi Miller.

POSŁUCHAJ LESZKA MILLERA:

W czasie sobotniej konwencji SLD Leszek Miller został wybrany na nowego przewodniczącego partii. W sumie do fotela lidera Sojuszu startowało czterech kandydatów.

Czytaj więcej o planach Millera
[ ( http://static1.money.pl/i/h/28/t180508.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/miller;wskazuje;winnych;porazki;sld,167,0,958119.html) Miller wskazuje winnych w SLD. Weryfikacja Główną odpowiedzialność za wynik wyborczy ponosi kierownictwo i przywódca partii - ocenił szef klubu SLD Leszek Miller.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/194/t131266.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/sld;skoncentruje;sie;na;problemach;spolecznych,14,0,956430.html) Miller ujawnia najbliższe plany Sojuszu Wśród najważniejszych spraw wymienił dostęp do edukacji i ochrony zdrowia, nierówności i wykluczenie społeczne.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/28/t180508.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/miller;sld;bedzie;walczyc;o;jednosc;lewicy,40,0,955176.html) SLD szykuje lewicę na kryzys - gospodarczy Leszek Miller po raz kolejny podkreślił, że nie będzie kandydować na stanowisko przewodniczącego SLD.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)