Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Jacek Gratkiewicz
Jacek Gratkiewicz
|

Poseł PiS wie, że partia przegrała przez Tomasza Lisa.

0
Podziel się:

Marek Kuchciński uważa, że to była najlepsza kampania w historii PiS.

Poseł PiS wie, że partia przegrała przez Tomasza Lisa.
(PAP/Tomasz Gzell)
bFeKTukB

Money.pl: Znowu drugie miejsce Panie pośle. Smutno?

*Marek Kuchciński, poseł PiS: *Mam nadzieje, że to się zmieni, to znaczy może nie wygramy ale będziemy mieli lepszy wynik. Moim zdaniem o parę procent będzie dla nas lepiej.

Najwidoczniej nie jest to czas na to, żeby większość Polaków zrozumiała, że obecnie rządzący prowadzą nas jak barany do rzeźni.

bFeKTukD

Większość Polaków popełniła błąd wybierając znowu PO?

Na Polakach dokonuje się od dłuższego czasu dezinformacja. W tej manipulacji biorą udział niektóre media i tacy wpływowi dziennikarze jak Tomasz Lis. Było to bardzo widoczne w czasie wywiadu z Jarosławem Kaczyński. Lis oficjalnie opowiedział się po stronie Platformy.

To nie jest pole równych szans i to nie jest pole na którym można uprawiać politykę w sposób demokratyczny, kiedy wszyscy są przeciwko nam. Nawet media które powinny być obiektywne.

Na wynik PiS-u miał wpływ ostatni tydzień kampanii i powrót do niemieckiej karty przez Jarosława Kaczyńskiego?

Moim zdaniem kampania była prowadzona bardzo dobrze. Od początku do samego końca. Nie było żadnych poważniejszych błędów. Mało tego uważam, że była to nasza najlepsza kampania w historii. Należą się tutaj słowa uznania sztabowi wyborczemu.

bFeKTukJ

Ruch Palikota trzecia siłą, w ostatnich dniach Jarosław Kaczyński mówił nawet, ze wolałby żeby PO miało więcej głosów niż żeby Palikot wszedł do Sejmu. Ale wszedł.

To jest efekt rządów Donalda Tuska. Bardzo niedobry i to on ponosi za to pełną odpowiedzialność. Tusk za to powinien być rozliczony nie tylko przez historię, ale i przez Polaków w najbliższych wyborach, które być może będą szybciej niż za cztery lata.

A dlaczego nie za cztery lata?

Będziemy mieli do czynienia z przyspieszonymi wyborami. Ludzie nie wytrzymają tych zmian które wprowadzi rząd Tuska. Będą nowe podatki, drożyzna to przeleje czarę goryczy.

bFeKTukK
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/23/t160791.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/wynik;tych;wyborow;to;nowy;cud;nad;wisla,41,0,932649.html) Wynik tych wyborów to nowy cud nad Wisłą Dlaczego PO wygrała - zastanawia się redaktor naczelny Money.pl Tomasz Bonek.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/10/t160778.jpg ) ] (http://www.money.pl/sekcja/wybory-2011/) Platforma zwycięża w wyborach. Palikot czarnym koniem Platforma Obywatelska zdobyła 39,6 proc. głosów. Na Prawo i Sprawiedliwość głosowało 30,1 proc. Polaków. W Sejmie znajdą się posłowie z pięciu partii.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/115/t80755.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/prof;marian;noga;dla;money;pl;czas;na;radykalne;reformy,43,0,932651.html) Tak na wynik wyborów zareagują rynki Rząd PO-PSL ma teraz wszystko, co potrzebne, by szybko przeprowadzić reformę finansów publicznych - uważa znany ekonomista.
bFeKTule
kraj
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)