Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Premie dla NCS od Muchy. Bez komentarza

0
Podziel się:

Kilka dni temu media doniosły, że trzech prezesów NCS dostało w sumie 90 tysięcy złotych premii.

Premie dla NCS od Muchy. Bez komentarza
(STANISLAW KOWALCZUK/East News)
bEUgvbrF

Minister sportu Joanna Mucha nie chce na razie szczegółowo komentować medialnych informacji o premiach, jakie przyznano szefom Narodowego Centrum Sportu.

Kilka dni temu media doniosły, że trzech prezesów NCS dostało w sumie 90 tysięcy złotych premii, mimo iż Stadion Narodowy wciąż nie jest gotowy na rozgrywanie tam meczów.

Minister Joanna Mucha, która wraz z kilkudziesięcioma osobami wzięła dzisiaj udział w biegu dookoła Stadionu Narodowego, powiedziała, że sprawa zostanie wyjaśniona za kilka dni. - _ Spotkamy się we wtorek i porozmawiamy na ten temat szczegółowo _ - powiedziała dziennikarzom minister sportu.

bEUgvbrH

Jak dodała, nie zna na pamięć szczegółów kontraktów wszystkich członków zarządu NCS, a każdy kontrakt jest inny. Z kolei wiceszef Narodowego Centrum Sportu Rafał Wojtaś twierdzi, że na razie nikt z prezesów NCS nie otrzymał nagród za wybudowanie Stadionu Narodowego.

Czytaj więcej o pracy Joanny Muchy
Joanna Mucha wyznaje miłość. Co z PZPN? Minister sportu zdradza Money.pl swoje plany. _ To nie jest wyzwanie dla ładnej dziewczyny, która ma tylko wyglądać _.
Komisja etyki nie ukarała Joanny Muchy Chodzi o wypowiedź kwestionującą sens operowania 85-latków.
bEUgvbsi
KOMENTARZE
(0)