Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Rozkład jazdy PKP. Będą zmiany

0
Podziel się:

Pasażerowie korzystający z tras, na których trwają prace modernizacyjne muszą zwrócić uwagę na godziny przyjazdów i odjazdów pociągów.

Rozkład jazdy PKP. Będą zmiany
(pkp.pl)

Od dziś obowiązuje nowy rozkład jazdy na kolei. Pasażerowie korzystający z tras, na których trwają prace modernizacyjne muszą zwrócić uwagę na godziny przyjazdów i odjazdów pociągów.

Dotyczy to między innymi połączeń Krakowa z Przemyślem i Wrocławia z Poznaniem. Beata Czemerajda z PKP Intercity prosi także pasażerów korzystających z pociągów na trasie Warszawa Łódź, by zwracali uwagę na zmiany.

- _ W tym przypadku zmiany będą trochę bardziej głębokie, ponieważ pierwszy etap prac i zmian w w rozkładach jazdy jet pomiędzy 1 a 21 kwietnia. Drugi etap zaczyna się 21 kwietnia i potrwa do końca maja _ - mówi Beata Czemerajda.

Żeby zachęcić pasażerów do korzystania z połączeń kolejowych na trasie Warszawa - Gdańsk, spółka PKP Intercity obniżyła ceny połączeń. Od dziś bilet w drugiej klasie będzie kosztował niespełna 70 złotych. Wszystkie informacje dotyczące zmian w rozkładzie jazdy znajdują się na dworcach oraz na stronie internetowej www.intercity.pl.

Czytaj więcej o zmianach rozkłady jazdy na PKP
PKP na razie sobie radzi. Minister nadzoruje Od wczoraj zmienił się rozkład jazdy PKP. Tylko kilka wpadek kolei. Oto one.
Zmiany na kolei. Znika kilkadziesiąt pociągów 67 pociągów Przewozów Regionalnych przestaje kursować po torach na Śląsku.
Znowu zmiany w rozkładzie PKP. Przez remont Od jutra do końca stycznia będzie obowiązywał, na niektórych liniach, zmieniony rozkład jazdy pociągów. Jest to związane z prowadzonymi remontami na liniach kolejowych.
Nowak chwali się sukcesem Minister infrastruktury: _ pierwsze sześć godzin bez zakłóceń _. Sprawdź, które pociągi mają opóźnienia.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)