Notowania

nowy rząd tuska
20.02.2013 14:40

Tusk wtedy ujawni, co będzie robił w przyszłości

Premier zapowiedział, że wczesną wiosną odbędzie się posiedzenie Rady Krajowej PO, na którym - w kontekście wyborów szefa partii - poinformuje o swojej przyszłości w Platformie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter Poland)

*Premier zapowiedział, że wczesną wiosną odbędzie się posiedzenie Rady Krajowej PO, na którym - w kontekście wyborów szefa partii - poinformuje o _ swojej przyszłości w Platformie _. *

_ - Na pewno wczesną wiosną odbędzie się posiedzenie Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej, tam zaproponuję z wieloma szczegółami kalendarz działań Platformy, termin naszego zjazdu, gdzie kończy się kadencja władz i także moją decyzję dotyczącą mojej przyszłości w Platformie _ - powiedział lider PO, premier Donald Tusk.

Wybory szefa PO mają odbyć się w 2014 roku - poprzedzą je wybory na innych szczeblach partii, m.in. w regionach. Premier zapowiedział jakiś czas temu, że nie będzie brał w nich udziału, ale wielu polityków - również w PO - nie wierzy, że szef rządu rzeczywiście zrezygnuje z kierowania partią.

Według informacji PAP posiedzenie Rady Krajowej PO jest wstępnie planowane na marzec.

Czytaj więcej w Money.pl
To z nimi Donald Tusk będzie kibicował Graś: _ Na czas mistrzostw, stadiony są we władaniu UEFA, ale znajdzie się dobre miejsce dla premiera _.
Zaskakująca decyzja Tuska. Rostowski awansuje Minister finansów obejmie tekę wicepremiera. Zmiany nastąpiły także w jednym z ważnych ministerstw.
Sondaż dla Money.pl: Arłukowicz nie taki zły Dziś premier dokona zmian w rządzie. Co na to Polacy?
Tagi: nowy rząd tuska, premier, rząd, tusk, kraj, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz