Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadek
14.09.2013 10:50

Wypadek busa w Chojnicach. Są ranni

Piętnaście osób, w tym dwanaścioro dzieci, zostało rannych w wyniku zderzenia busa z samochodem osobowym koło Chojnic na Pomorzu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AP/Fotolink/East News)

Oficer prasowy chojnickiej policji Renata Konopelska-Klepacka powiedziała, że do zdarzenia doszło na drodze krajowej numer 22.

Busem jechali chłopcy z miejscowego klubu piłkarskiego. W pewnym momencie z drogi podporządkowanej wyjechał Opel Astra, który zderzył się potem z busem. Rannych przewieziono do szpitala na badania.

Po badaniach alkomatem policjanci stwierdzili, że kierowcy obu aut byli trzeźwi. Droga krajowa numer 22 jest częściowo zablokowana.

Czytaj więcej w Money.pl
Śmigłowiec runął na ziemię. Są ofiary Na miejscu pracują ekipy policyjne i strażacy.
Skandal w wydziale antynarkotykowym policji W trakcie rewizji dokonanej w środę w Dyrekcji Policji w Cordobie znaleziono niezadeklarowane paczki z niebezpiecznymi narkotykami i broń niewiadomego pochodzenia.
Policja odzyskała łup o wartości 200 tys. zł Zaledwie trzy dni złodziej z Sosnowca cieszył się kilkudziesięcioma zabytkowymi kolekcjonerskimi monetami i biżuterią, skradzionymi z jednego z domów w tym mieście. Policji udało się odzyskać cały łup.
Tagi: wypadek, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz