Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Tomasz Konik nowym szefem Deloitte w Polsce

2
Podziel się:

Tomasz Konik zastąpił w poniedziałek Marka Metryckiego na stanowisku partnera zarządzającego w Deloitte Polska. Konik pracuje w firmie od ponad 20 lat, a od 4 lat był jej wiceprezesem.

Tomasz Konik nowym partnerem zarządzającym Deloitte Polska
Tomasz Konik nowym partnerem zarządzającym Deloitte Polska (Materiały prasowe)
bEstKqKZ

O planowanych zmianach Deloitte poinformował jesienią 2019 roku. To w październiku stało się jasne, że Tomasz Konik od 1 czerwca zastąpi na stanowisku Marka Metryckiego.

Nowy szef firmy doradczej pracuje w niej od 20 lat. Zaczynał jako praktykant w Dziale Audytu. Dalsze doświadczenie zawodowe zdobywał w Dziale Doradztwa Podatkowego i Prawnego.

"W trakcie swojej kariery w firmie kierował ogólnopolskimi zespołami ds. specjalnych stref ekonomicznych, energii i zasobów naturalnych oraz rozwijał program inicjatyw branżowych. Od 2016 roku, jako wiceprezes Zarządu Deloitte, odpowiadał za obszar firmowych programów klienckich i branżowych, pełnił również rolę partnera w Dziale Konsultingu, biorąc aktywny udział w tworzeniu nowej strategii konsultingowej" - czytamy w komunikacie prasowym.

bEstKqLb
Zobacz także: Obejrzyj: Był nauczycielem, dzięki jednej rozmowie został miliarderem

- Objęcie stanowiska Partnera Zarządzającego w obecnej sytuacji to dla mnie dodatkowe wyzwanie. Rolą Deloitte jest dziś nie tylko dalsze świadczenie usług na najwyższym poziomie, ale także wsparcie klientów w sytuacji związanej z COVID-19, pomoc w zmianie dotychczasowych modeli biznesowych oraz w powrocie do nowej rzeczywistości - powiedział Tomasz Konik, cytowany w komunikacie.

Konik jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz międzynarodowego programu MBA St. Gallen w Szwajcarii. Ukończył programy szkoleniowe w IMD w Lozannie, Harvard Business School w Bostonie i Said Business School w Oxfordzie. W 2015 r. zakończył studia AMP w IESE Business School Universidad de Navarra.

bEstKqLh

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEstKqLC
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(2)
Pwc
rok temu
Ciekawe ...jak mozna pracowac w Polsce i konczyc te wszystkie "studia" za granica ..??! Pic na wode ..pewnie to byly jakies tam kursy ..ale wpisuja tacy studia w C V . Zakompleksione "profesjonalisty-sloiki z warszawki
Portsmouth
rok temu
Z audytem to na niewiele wspolnego. Odhaczanie punktow, niewykwalifikowani pracownicy. Rozumieja niewiele lub nic bo jak beda dobrzy to zagroza przelozonemu. A caly audyt to scum. Napisza wszystko zeby tylko dostac kontrakt na badanie w roku nastepnym.