Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Znów polecimy do Egiptu? MSZ nie odradza

0
Podziel się:

Niewskazane są jedynie podróże do dużych ośrodków miejskich: Kairu, Aleksandrii i Suezu.

Znów polecimy do Egiptu? MSZ nie odradza
(Money.pl/Anna Kraszkiewicz)

MSZ uważa, że _ z punktu widzenia bezpieczeństwa _ możliwe jest wznowienie wyjazdów zorganizowanych grup turystów z Polski do egipskich ośrodków turystycznych nad Morzem Czerwonym - podkreślono w komunikacie resortu.

Jak czytamy w komunikacie, MSZ w dalszym ciągu odradza podróże do dużych ośrodków miejskich (Kair, Aleksandria, Suez), a także wszelkie wyjazdy indywidualne i grupowe, w tym wycieczki fakultatywne poza ośrodki turystyczne.

MSZ zaleca też wszystkim polskim obywatelom przebywającym aktualnie w Egipcie zachowanie szczególnej ostrożności.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/207/t89551.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/ciekawostki/artykul/egipt;kusi;zabytki;znow;otwarte,20,0,773908.html) Egipt kusi. Zabytki znów otwarte

W zeszłym tygodniu władze Egiptu zapowiedziały, że w niedzielę ponownie umożliwią turystom zwiedzanie zabytków. Ma to ożywić branżę turystyczną, która mocno odczuła niedawne antyprezydenckie demonstracje.

Aktualnie w Egipcierząd tymczasowy,który ma rządzić do czasu rozpisania wyborów prezydenckich, nabiera kształtu: mianowani zostali m.in. wicepremier, ministrowie kultury, imigracji i edukacji. Tekę ministra turystyki objął przedstawiciel opozycyjnej partii Wafd.

Czytaj w Money.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)