Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kościół w Hiszpanii kusi młodzież obietnicami pracy

0
Podziel się:

Zorganizowana w Hiszpanii kampania naboru kandydatów do seminariów duchownych, uwzględnia kryzys gospodarczy.

Kościół w Hiszpanii kusi młodzież obietnicami pracy
(no_limit_pictures/iStockphoto)

Gwarantowane zatrudnienie i pasjonujące życie oferuje kandydatom do kapłaństwa Episkopat Hiszpanii, który w tych dniach przeprowadza w mediach kampanię naboru do seminariów duchownych._ _

_ Nie obiecujemy ci wysokiej pensji, nie obiecujemy zrozumienia ze strony tych, którzy cię otaczają, ale za to gwarantujemy pracę _ - brzmi jedno z haseł zamieszczonych przez Episkopat na portalach internetowych.

Jak podkreślił w opublikowanym oświadczeniu rzecznik Episkopatu, zorganizowana w tym tygodniu w Hiszpanii kampania naboru kandydatów do seminariów duchownych, uwzględnia _ konkretne, panujące w kraju warunki kryzysu gospodarczego _.

Bezrobocie w Hiszpanii, według danych z lutego, osiągnęło bezprecedensowy poziom 22,85 procent, przy czym jest ono niemal dwukrotnie wyższe wśród młodzieży.

Inne wiadomości o Hiszpanii czytaj w Money.pl
Miliony wyszły na ulice. Nie chcą reform Tylko w Madrycie protestuje 500 tysięcy osób. To dopiero próba sił przed strajkiem generalnym. _ Ta ustawa jest bezużyteczna, nieefektywna, niesprawiedliwa _ - grzmią demonstranci.
Bruksela ostrzega Hiszpanów. Będą sankcje? Według najnowszych danych, deficyt budżetowy Hiszpanii osiągnął w ubiegłym roku 8,5 proc. PKB zamiast planowanych 6 proc.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)