Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ryanair uruchomił nowe połączenia z polskich lotnisk

0
Podziel się:

Tania linia lotnicza będzie miała więcej rejsów z Łodzi, Poznania i Wrocławia.

Ryanair uruchomił nowe połączenia z polskich lotnisk
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

W sezonie zimowym tania linia lotnicza Ryanair uruchomiła nowe połączenia z polskich lotnisk. Pasażerowie z Łodzi będą mogli polecieć do Oslo, z Poznania do Barcelony, a z Wrocławia do Rzymu.

Ryanair oferuje na sezon zimowy 68 tras z 9 polskich miast. Nowe rejsy do stolicy włoskiej odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele, dając pasażerom odlatującym z Wrocławia ofertę tanich połączeń do wiecznego miasta na wakacje, a także na długi weekend. Połączenie z Poznania do Barcelony to druga hiszpańska destynacja z tego lotniska. Loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu w czwartki i niedziele.

Z kolei łódzki port lotniczy wzbogaci się o połączenie z Oslo (Rygge), które pojawi się w rozkładzie lotów 25 marca. Rejsy przewidziane są dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele.

_ - Bilety do Oslo, są już dostępne w sprzedaży. Z ogólną liczbą siedmiu kierunków dostępnych z portu lotniczego Łódź, pasażerowie będą mogli skorzystać z oferty tanich lotów do czterech destynacji w Anglii: do Londynu, Liverpoolu, Edynburga i East Midlands, do Dublina w Irlandii, Mediolanu we Włoszech. Z pewnością miejsca te będą się cieszyć dużą popularnością i powodzeniem _- mówi Katarzyna Gaborec, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży na Europę Centralną w Ryanairze.

Czytaj raport Money.pl

W ciągu tych sześciu lat działalności w naszym kraju Ryanair przewiózł do i z Polski 17 milionów pasażerów stając się tym samym trzecią linią lotniczą w Polsce.

Ryanair jest największym tanim przewoźnikiem w Europie operującym ponad 1500 lotów na dzień, z 47 bazami oraz 1300 międzynarodowych tras w 27 krajach. Linia dysponuje flotą liczącą 275 nowych samolotów Boeing 737-800.

W ciągu następnego roku zostanie zakupione 37 nowych samolotów. Obecnie Ryanair zatrudnia ponad 8,5 tys. pracowników i w 2011 roku planuje przewieźć około 75 milionów pasażerów.

Więcej na temat ruchu lotniczego czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/80/t94288.jpg ) ] (http://wczasy.money.pl/wiadomosci/artykul/odwolali;twoj;lot;o;tym;warto;pamietac,123,0,849275.html) Odwołali twój lot? O tym warto pamiętać Podróżny ma prawo do zwrotu kosztu zakupu biletu czy zapewnienia przez linie lotniczą posiłku, napoju czy noclegu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/24/t117016.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/handel;emisjami;co2;w;lotnictwie;zgodny;z;prawem,80,0,931152.html) Amerykanie dostali prztyczka. Unia zadowolona Skarga amerykańskich linii lotniczych, które nie chcą płacić za emisję CO2 nie znalazła posłuchu w Trybunale UE.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/3/t115971.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/nowe;prawo;lotnicze;bilety;beda;drozsze,165,0,908709.html) Nowa opłata lotnicza. Euro za bezpieczeństwo O 2-3 euro mogą się zwiększyć koszty ponoszone przez pasażerów na skutek wejścia w życie nowego prawa lotniczego.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)