Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Strajki na lotniskach w Niemczech. Do kiedy

0
Podziel się:

Na niemieckich lotniskach znowu utrudnienia dla pasażerów. Tym razem nie z powodu ataku zimy, ale strajków.

Strajki na lotniskach w Niemczech. Do kiedy
(Leaf/Dreamstime.com)

Na niemieckich lotniskach znowu utrudnienia dla pasażerów. Tym razem nie z powodu ataku zimy, ale strajków. Od rana protestują pracownicy portów w Duesseldorfie i Kolonii.

W Duesseldorfie z powodu strajku anulowano już blisko 230 połączeń m.in poranne loty do Warszawy i Krakowa. W Kolonii z rozkładu wypadło ponad 70 lotów. Strajk ma trwać przez cały dzień.

Protestują pracownicy służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i kontrole pasażerów. W ten sposób walczą o podwyżki. To kolejny w ostatnich tygodniach strajk na niemieckich lotniskach. W Duesseldorfie, od grudnia, strajkowano już sześciokrotnie.

Czytaj więcej w Money.pl
Kanał Kiloński sparaliżowany w wyniku strajku Przez zbudowany pod koniec XIX wieku kanał przepłynęło w 2011 roku 33,5 tys. jednostek, które przewiozły 100 mln ton ładunków.
Niemcy nie odpuszczają. Strajki nadal trwają Po raz kolejny strajkować będzie personel portów lotniczych w Duesseldorfie i Kolonii.
Strajk na lotniskach w Niemczech. Utrudnienia W Duesseldorfie odwołano już kilkadziesiąt lotów, w tym połączenia Lufthansy do Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Katowic.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)