Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ustawa fotoradarowa. Urzędnicy chcą skuteczniej ściągać mandaty

1 mln 600 tys. mandatów za przekroczenie prędkości. To statystyki ITD za ubiegły rok. Tymczasem tylko 40 proc. z nich udało się wyegzekwować. - Potrzebujemy zmiany w przepisach – tłumaczy w programie "Money. To się liczy" dr Karolina Wieczorek, zastępca Głównego Inpektora Transportu Drogowego. - Jako urząd jesteśmy zobligowani do tego, aby sprawcę zidentyfikować. Część osób próbuje jednak nas oszukać. Od tego powinniśmy odejść. Jesteśmy przygotowani z przepisami nowej ustawy fotoradarowej. To nie będą kary z automatu. Generalna zasada jest taka, aby obywatel chciał z nami współpracować. Chcemy, aby właściciel auta odpowiadał za przekroczenie – dodała.

0
0
33
Podziel się
Komentarze (33)
zobacz więcej komentarzy (33)
KOMENTARZE
(33)
hahahaha
rok temu
Wypowiedziała się męda ciągle pluje na ludzi
MPO
rok temu
To jest wasza rola udowodnic wine.Wlasciciel ma z wami krokodylami wspolpracowac dobre sobie. Lapcie tych co zasuwaja autami rzadowymi niezgodnie z przepisami.
jasko123
rok temu
Jak pieszy się nie pilnuje na drodze to żadne przepisy go nie uratują. Nie oddam głosu na PiS ani jego kandydata na Prezydenta jak wprowadzą przepis, że pieszy ma pierwszeństwo na przejściu i nawet przed. Przejścia co 30 , 50 ,80 metrów. Na kaźdym stań i rusz ile to paliwa, spalin, pyłu z opon i tarcz sprzęgłowych i hamulcowych. Wydłużony czas przejazdu przez miasta. Gdzie ekolodzy? Rozsądek? Ekonomia? A piesi i tak będą ginąć, bo idioty nikt nie upilnuje.
Tom z UK
rok temu
Z tym państwem trzeba walczyć każdego dnia o przetrwanie.
healer
rok temu
a może stawiajcie te radary tam gdzie rzeczywiście są potrzebne?? A nie na prostym odcinku na 2-pasmówce gdzie w nocy przejeżdża 1 auto na 5 minut i naprawdę nie ma sensu żeby jechać 70 km/godz jak z niewiadomych powodów zażyczył sobie stawiający znak .....
...
Następna strona