Trwa ładowanie...
bECMPnhh
Notowania
Przejdź na

W Polsce drożej niż za granicą? Burmistrz Mielna: u nas obiad za 11 zł

Wakacje w Grecji tańsze od tych nad polskim morzem? - Badania Eurostatu pokazują, że gastronomia i hotele nad polskim morzem są tańsze niż za granicą, w Grecji, Chorwacji tudzież innych, bardzo popularnych krajach dla naszych turystów. Więc zapraszamy do gminy Mielno, ceny nie są wyższe niż w zeszłym roku, no może minimalnie. Wszystko jest transparentne, my to pokazujemy, prowadzimy akcję "Odkłamujemy Bałtyk", chętnie dzielimy się tymi informacjami, zapraszamy gości, by też się tymi informacjami dzielili - powiedziała w programie "Newsroom WP" burmistrz Mielna Olga Roszak-Pezała. - W ubiegłym roku gmina Mielno otrzymała "Perłę Bałtyku" za najlepiej prowadzoną akcję promocyjną. Samorząd jest mały, gmina liczy 5 tys. mieszkańców, nie ma zbyt wielkiego budżetu, a została doceniona. Co do cen, wchodząc do lokalu, wiem ile będę musiała zapłacić, wszystko jest w menu. Jeśli chcę zjeść taniej, to idę do lokalu, gdzie wiem, że za obiad zapłacę 11 zł - dodała.

25-06-2021
0
0
52
Podziel się
Komentarze (52)
zobacz więcej komentarzy (52)
bECMPnht
KOMENTARZE
(52)
1953
3 miesiące temu
brawo Mielno wejdźcie szerzej na forum i reklamy o tym a będzie u WAS tłoczno - ....
Marras
3 miesiące temu
Bar Pokusa 11 złoty schabowy mniam zapraszam bo jadłem. Inne potrawy też w dobrej cenie i smaczne. Jak ktoś ma chęć to niech płaci więcej w barach bliżej morza. Ja zostaję przy tym i drugim trochę droższym ale za to z "historią" "Knajpa" tu jest super ale za jakość trzeba zapłacić i piwko własne jest super.
ciekawy
3 miesiące temu
Dalej w Milenie banda karków grających w trzy kubki, okrada wczasowiczów z pieniędzy, a policja i władze miasta udają, że tego nie widzą?
bECMPnhL
Dobra nowina
3 miesiące temu
Proponuję do akcji "Odkłamujemy Bałtyk" dołączyć jeszcze akcję "Odkłamujemy burmistrza".
OTUA
3 miesiące temu
Za 11PLN to chyba w barze pracowniczym UM Mielno, z dofinansowaniem przez urząd.
...
Następna strona