Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

W tym roku ruszy Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków. "To nie jest mechanizm karania"

Trwają prace nad Centralną Ewidencją Emisyjności Budynków. Kiedy właściciele domów będą musieli zgłaszać m.in. z jakich źródeł ciepła korzystają i skąd pozyskują energię? - To będzie już w tym roku - zapowiedziała w programie "Money. To się liczy" Anna Kornecka, wiceminister rozwoju, pracy i technologii. - Jeśli wpiszemy, jakie mamy parametry naszego budynku, jaki sposób ogrzewania, w kolejnych etapach - jakie mamy drzwi i okna itd., to wówczas możemy uzyskać informację, jakie działania musimy podjąć, żeby nasz budynek doprowadzić do pożądanego stanu jego efektywności energetycznej. To nie jest mechanizm karania za niewłaściwy sposób ogrzewania domu - wyjaśniała.

22-02-2021
Tagi:
ekologia, energia, budownictwo, video
0
0
85
Podziel się
Komentarze (85)
zobacz więcej komentarzy (85)
KOMENTARZE
(85)
Anna
rok temu
wiceministra o wyglądzie panienki lekkich
etoja
rok temu
teraz dopiero prześwietlą, zaczną od pieca a zakończą na bieliżnie hahaha PIS
Ryszard
rok temu
Zacznijcie płacić jak w Europie i temat się skończy. Ludzie na stanowiskach biorą pensje porównywane z Unijnymi a reszta polakó żyje za 1200 emerytury albo 2300 z wypłaty albo z Mopsu czy Zasiłku. Do tego poczekajmy na wyniki PKB i bezrobocia do co najmniej 2023 i wtedy : Niech przeliczą ile okien 3 szybowych można sobie kupić w europie a ile w Polsce za jedną pensję........ Proponuję po wyborach wszystkie te poprawiające życie polaków ustawy i nakazy i zakazy spakować do jednego worka i niech sobie wezmą jak będą opuszczać stanowiska, zlikwidować wszystkie wytwory tego rządu. Może naród sie w końcu obudzi i otworzy oczy bo jeszcze tylko oczy mamy otwarte puki co nie trzeba ich zasłaniać z powodów Covid-owych
🍀🍀🍀POLAK M...
rok temu
Demokracja według PiS
Urzędolenie
rok temu
Wszystko by tylko spisywali. Nie mają co robić? Czy nie wystarczy wytypować referencyjne gminy na na jest podstawie opracować kierunki działań administracji. Nie lepiej ten wysiłek przeznaczyć na dziłania. To jest urzędolenie.
...
Następna strona