Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Agnieszka Kopacz-Domańska
Agnieszka Kopacz-Domańska
|
aktualizacja

Wakacje kredytowe. "Weź na miesiąc i spłać trzy raty". Na to rząd nie patrzy

- Z punktu widzenia potencjalnego kredytobiorcy wakacje kredytowe, zaproponowane przez rząd, to spełnienie marzeń, wręcz rewelacja - powiedział w programie "Newsroom WP" Marcin Krasoń, analityk OBIDO.pl. – Nie ma się co zastanawiać: z tego rozwiązania warto skorzystać, bez względu na to, czy ma się problemy, czy nie i nadpłacić kredyt. Bierzemy jeden miesiąc wakacji kredytowych i w tym czasie spłacamy trzy raty. Grzechem jest nie skorzystać. Z punktu widzenia gospodarki, pomysł nie jest dobry. To nie sprzyja walce z inflacją. W wielu krajach jest polityka zaciskania pasa, u nas podkręca się konsumpcję. Pojawiają się nowe dopłaty, tarcze antyinflacyjne, a to sprawia, że pieniądze wciąż są pompowane na rynek. Inflacja zatem będzie rosnąć.

KOMENTARZE
(116)
Zzz
2 lata temu
Moja rata to tylko 10% miesięcznych kosztów.. ale i tak od razu jak pojawi się przycisk "wakacje kredytowe" to go wciskam.. nie będę charytatywnie oddawał moich pieniędzy, gdzie odsetki wynoszą prawie 90%..
Robert
2 lata temu
Każdy marudzi na rząd,na pisiorow,jest nie zadowolony z ich polityki.To jak to się dzieje, że nadal są u władzy. Pozdrawiam.
Wil
2 lata temu
Jak mozna wziasc miesiac wakacji kredytowych i splacic w tym czasie 3 raty?
Jaś
2 lata temu
Zrównać wiek emerytalny
taaaaaaaaaaaa
2 lata temu
to kiedy kraj 404 ogłasza upadłość ?
...
Następna strona