Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Warmia i Mazury. Wracają obostrzenia. "Hotelarze będą musieli wypraszać gości"

- Po to, abyśmy mogli w miesiącach letnich normalnie funkcjonować, czyli w tych miesiącach, które są najlepsze dla branży turystycznej, musimy podejść do nowych obostrzeń z pełną odpowiedzialnością. Trzeba jak najszybciej przerwać transmisję koronawirusa. Wierzę w solidność i odpowiedzialność przedsiębiorców z naszego regionu. Jak tak do tego podejdziemy, jestem pewien, że w niedługim czasie będziemy mogli normalnie funkcjonować. Hotelarze, niestety, będą musieli wypraszać gości. To wynika wprost z rozporządzeń. Nie ma tu innego wyboru – mówił w programie "Newsroom" Artur Chojecki, wojewoda warmińsko-mazurski.

0
0
28
Podziel się
Komentarze (28)
zobacz więcej komentarzy (28)
KOMENTARZE
(28)
Ola
2 lata temu
Pamiętacie jak kaczynski chciał bezkarność plus ? Dla swoich oczywiscie i to wstecz
Kartka ze sta...
2 lata temu
Wojewoda Chojnacki przynależy do PIS i dlatego tak ciepło wypowiada się o solidaryzowaniu się. Jak widać los hotelarzy ma w nosie, liczy się tylko interes jego partii, a zatem również jego dalsza partyjna kariera.
Ashen
2 lata temu
Powinno się wprowadzić następujące restrykcje: Zakaz poruszania się politykom ze względu na ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. Zamrozić wypłaty. Zamknąć sejm na pół roku. Zamknąć kościoły na cały rok. Wprowadzić następujące podatki: Polityczny- 60% od zarobków plus konfiskata majątku w przypadku naruszenia prawa włączenie z całą rodziną. Podatek kościelny 75%- plus konfiskata majątku za każdy przypadek złamania prawa. W przypadku pedofili należy przeprowadzić publiczne egzekucje pedałów w sutannach poprzedzone torturami rodem z inkwizycji.
maniek
2 lata temu
Od roku was karmią mżonkami , że będzie lepiej...owszem będzie jak padnie cały biznes z przedrostkim "polski" a Państwo plus zagraniczne korporacje wykupią wszystko za bezcen wtedy pandemia się skończy, a wy obudzicie się z reką w nocniku. Dalej się łudźcie, że przed wirusem ochroni was maseczka i wątpliwej jakości i skuteczności szczepionka za która nikt nie bierze odpowiedzialności...Żyjcie dalej w iluzji...
Nawigator
2 lata temu
Hotelarze to brzmi jak prywaciarze za starej komuny. pijawkii wyzyskiwacze.szlachetny jest tylko suweren ktory nic nie robi.
...
Następna strona