Trwa ładowanie...
bEBWBMwl
Notowania
Przejdź na

We Władysławowie tłumy, w Krakowie pustki. "Widać brak turystów z zagranicy"

- Widząc obrazki ze znanych miejscowości nadmorskich, takich jak Władysławowo, gdzie tłumy ludzi leżą na plaży, można odnieść wrażenie, że epidemia nie uderzyła w ruch turystyczny – powiedział w programie „Money. To się liczy” Robert Rękas, szef sieci sklepów Lewiatan. – Ale ja mówię o takich miejscach jak Kraków, gdzie w tym roku prawie w ogóle nie przyjechali turyści zagraniczni, tak jest też w większości dużych miast w Polsce. Branża turystyczna, jak podsumuje ten czas, także z pewnością dojdzie do wniosku, że utrata klientów zagranicznych to ogromne straty.

219 reakcji
40
117
62
Podziel się
Komentarze (62)
zobacz więcej komentarzy (62)
bEBWBMwx
KOMENTARZE
(62)
Krakus
rok temu
Krakow to nie sympatycy Pisu. Niestety podhale i imigranci z gór do Krakowa psuja nam opinie. A niepozadane ososby na Wawelu i tak stamtad predzej czy pozniej wyleca:) Czas zrobi swoje.
Aaaa
rok temu
Do Krakowa(Wieliczka i okolice) mam 330 km jeździłem przez kilka lat 2 razy w roku ,ale od kiedy jest tam kaczor to mi się nie chce
Lemon
rok temu
Co za kity. Władek Łeba Międzyzdroje Jarosławiec. Byłem zobaczyłem. Władek to nic i pustka w porównaniu z 3 pozostałymi. Tłum ludzi jest zgoda. Ale w pozostałych 3 razy więcej. Ale wciąż są miejsca 1 km 2km od nich bez tłumu i wypocząć się da. Wystarczy poszukać
bEBWBMwP
Izabela
rok temu
Bzdura. Jestem we Władysławowie i jest bardzo mało ludzi. Nie wiem komu podpadło to miasto, ale artykuły i zdjęcia z ubiegłych sezonów zrobiły swoje. Takich pustek tu chyba nigdy nie widziałam.
Ecco
rok temu
Co wy- w Krakowie pełno ludzi. Ale prowincja to nie ma turystów. Te wszystkie małe miejscowości, gdzie jest agroturystyka, jakieś lokalne - PUSTE!!!
...
Następna strona