Notowania

afera getback
22.06.2018 07:04

Afera GetBack. Konrad K. mógł załatwiać dzięki firmie prywatne interesy

- Były prezes GetBack mógł załatwiać dzięki firmie własne interesy - taki wątek bada prokuratura. Chodzi o przerzucanie kosztów prywatnych biznesów na windykatora czy o wysoko oprocentowane obligacje dla znajomych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(GetBack)
Konrad K. mógł wykorzystywać GetBack do robienia własnych interesów - taki wątek bada prokuratura

- Były prezes GetBack mógł załatwiać dzięki firmie własne interesy - taki wątek bada prokuratura. Chodzi o przerzucanie kosztów prywatnych biznesów na windykatora czy na wysoko oprocentowane obligacje dla znajomych.

Tymczasowo aresztowany Konrad K. mógł żerować na prowadzonej przez siebie spółce - taki wątek bada prokuratura, wynika z informacji "Pulsu Biznesu".

*UOKiK wziął się za Getback. Nieprawidłowości przy windykacji i sprzedaży obligacji. Zobacz wideo: *

W GetBacku działał pion inwestycji, którego pracownicy mieli sprzedawać obligacje.

- Okazuje się, że sprzedawali także obligacje spółek niezwiązanych z GetBackiem, ale powiązanych z... byłym prezesem - czytamy w dzienniku. Prokuratura analizuje, czy takie działanie Konrada K. nie przyczyniło się do obecnych problemów spółki.

Po wybuchu afery, pracownicy tego pionu mieli zacząć niszczyć dokumenty, jednak funkcjonariuszom CBA udało się zabezpieczyć część akt - wynika z informacji "PB".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez * *dziejesie.wp.pl

Tagi: afera getback, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
22-06-2018

jmjklZacznijcie kontrole w pozostałych szulerniach jak kruk ultimo giełda wierzytelności eos Kaczmarski itd. póki nie jest za póżno.

22-06-2018

alibabaWszędzie banda złodziei a czy prokuratura stanie na wysokości zadania Bardzo Wątpię.

22-06-2018

obywatelBył bezkarny bo finansował imprezy PiS. Jakie miła powiązania z Morawieckim? Dlaczego dojna zmiana nie chce komisji w tej sprawie?

Rozwiń komentarze (41)