Notowania

Afera KNF. Przesłuchanie Leszka Czarneckiego w prokuraturze

W poniedziałek właściciel Getin Noble Banku Leszek Czarnecki złoży zeznania w katowickiej prokuraturze. To efekt zawiadomienia, które złożył pełnomocnik milionera na początku listopada o możliwości popełnienia przestępstwa przez, dziś już byłego, szefa KNF.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wojciech Strozyk/REPORTER)
W poniedziałek właściciel Getin Noble Banku złoży zeznania ws. tzw. afery KNF.

Leszek Czarnecki będzie zeznawał przed śląskim wydziałem zamiejscowym Prokuratury Krajowej w Katowicach o godzinie 11. Właściciel Getin Noble Banku miał zeznawać już piątek, ale na wniosek mec. Giertycha, pełnomocnika Czarneckiego, termin został przesunięty na poniedziałek.

Jak argumentował Roman Giertych, Leszczek Czarnecki nie mógłby się stawić w prokuratorze, ponieważ przebywał za granicą.

Tylko w money.pl. P.o. szef KNF: Najbliższy plan to wzmocnienie Komisji:

Jak poinformował w sobotę na facebooku pełnomocnik bankiera, w poniedziałek dostarczone zostaną również nagrania, na których utrwalone zostały rozmowy z członkami KNF, oraz samym przewodniczącym Chrzanowskim po odrzuceniu przez Czarneckiego propozycji, którą bankier uznał za korupcyjną.

Kopię taśmy, która mają ukazywać sytuację, w której były szef KNF miał oferować spokój dla Getin Noble Banku, za równowartość 40 mln zł, trafiły do katowickiej prokuratury już wcześniej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: afera knf, knf, czarnecki, afera, chrznowski, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
19-11-2018

GetBack GenezaDziesiątki tysięcy polaków utraciło wszystko swoje oszczędności w wyniku działalności banków LC a teraz państwo chce ratować jego banki? Dlaczego … Czytaj całość

19-11-2018

JulaAFERA GONI AFERĘ

19-11-2018

45g345g34czy to jest akcja na celu uratowanie bankow - poprzez szantaz? - pieniedzmi podatnikow poprzez nbp? jak uwazacie?

Rozwiń komentarze (33)