Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Izabela Trzaska
|

Alkohol przy światecznym stole. "To dramat wielu polskich rodzin"

159
Podziel się:

Kiedy nastąpi taki moment w Polsce, że na świątecznym stole wódka nie będzie już gościć? - To wszystko zależy od rodziny. Polecam badania. To są ewidentnie dramaty polskich rodzin, gdzie nie tylko ona i on, ale i ich dzieci. Modne spożywanie alkoholu stało się w grupie młodzieży. I to, co bardzo niepokoi - w grupie młodych dziewcząt - mówi Janusz Piechociński w "Money. To się liczy".

Alkohol przy światecznym stole. "To dramat wielu polskich rodzin"

Kiedy nastąpi taki moment w Polsce, że na świątecznym stole wódka nie będzie już gościć? - Polecam badania. To są ewidentnie dramaty polskich rodzin, gdzie nie tylko ona i on, ale i ich dzieci. Modne spożywanie alkoholu stało się w grupie młodzieży. I to, co bardzo niepokoi - w grupie młodych dziewcząt - mówi Janusz Piechociński w "Money. To się liczy".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(159)
Jadźka
5 lata temu
Jestem zdania, że wszystko jest dla ludzi. I jeśli ktoś napije się lampki wina do obiadu Wielkanocnego, to chyba nie jest problem? Ja zamawiam dobre wino na alkohol-online. pl i właśnie stamtąd butelkę otworzyłam w czasie świąt:)
mario
5 lata temu
co to znaczy nisko alkoholowy ?
xxxx
5 lata temu
Po paliwie to alkohol daje super dochód dla państwa. Pewnie wiecie że pijanym narodem łatwo manipulować, tu każda opcja polityczna w Polsce to wie i stosuje.
ona
5 lata temu
bylo co oblewać. Zmartwychwstanie to najwspanialszy dzień dla nas ;p. Ale fakt.. umiar to ważna rzecz
999
5 lata temu
Jasne, że tak. Połowa Polaków spędzała te święta przy alkoholu. Sam widziałem ile ludzie go kupowali przed świętami. A młodzież, jak dorośli. Tak jest nauczona z domu. Jak zamkną sklepy wieczorem, to ludzie kupią na zapas w dzień. Jaki problem? Ja mam domu zawsze pełen barek różnych trunków więc w święta nie było problemu. Najwyżej po świętach uzupełnię zapas.
...
Następna strona