Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Brexit. Ryanair hamuje z otwieraniem nowych połączeń

Brexit. Ryanair hamuje z otwieraniem nowych połączeń

Fot. Pixabay.com/Domena publiczna

Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair po referendum w Wielkiej Brytanii będą ostrożne z otwieraniem nowych połączeń. Tak wynika z deklaracji prezesa firmy, Michaela O'Leary'ego.

"Nie sądzę, byśmy inaugurowali dużo nowych połączeń w Wielkiej Brytanii w ciągu najbliższych 12 lub 18 miesięcy, zanim obecna niepewność minie" - powiedział prezes Ryanaira agencji AFP.

Ponad jedna czwarta zysków przewoźnika pochodzi z Wielkiej Brytanii, Ryanair jest więc szczególnie narażony na perturbacje związane z opuszczeniem Unii Europejskiej przez Zjednoczone Królestwo.

W czwartek blisko 52 procent Brytyjczyków opowiedziało się w referendum za wyjściem Zjednoczonego Królestwa z Unii Europejskiej.połączenia, ryanair, loty
IAR
Czytaj także
Polecane galerie
zibi
2016-06-28 21:44
szkoda tych tzw. obywateli(czarny,zolty i jeszcze inny(nie jesatem rasista) ale zaczeli od POLAKOW..W H Y?????????????,nie mieszkam tam,wiec mi to obojetne..ale CO SIE STANIE Z WIELKA BRYTANIA??,to jest pytanie??.Tam wiekszosc nie chce pracowac,gdyz zna angielski..hahahahahhaha.Polowa z mlodych nie nadaje sie do zycia!!(bez wyksztalcenia bez znajomosci j. angielskiego...to jest belkot:((((
Good Luck GB:(((