Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ceny benzyny w grupie Lotos idą w górę

0
Podziel się:

Termin i wysokość zmian cen na stacjach paliw jest niezależną decyzją ich właścicieli.

Ceny benzyny w grupie Lotos idą w górę
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

O 35 zł na tysiąc litrów wzrosły ceny hurtowe benzyn bezołowiowych 95 i 95AL, a o 71 zł na tysiąc litrów podrożała benzyna bezołowiowa 98.

Z kolei o 103 zł na tysiąc litrów wzrosła cena oleju napędowego Eurodiesel Lotos, a o 51 zł na tysiąc litrów podrożał olej napędowy do celów opałowych Lotos Red.

Lotos zaznaczył, że termin i wysokość zmian cen na stacjach paliw jest niezależną decyzją ich właścicieli.

Czytaj więcej w Money.pl
Nowe koncesje na wydobycie ropy Lotos Petrobaltic może pochwalić się nowymi koncesjami na łączną powierzchnię ponad 2100 km kw. Oba obszary badawcze położone są w polskiej strefie ekonomicznej Morza Bałtyckiego. Lotos Petrobaltic uzyskał dwie nowe koncesje od Ministerstwa Środowiska. Jak możemy wyczytać w oficjalnym komunikacie dotyczą one obszarów położonych w polskiej strefie ekonomicznej tzw. terenu "Słupsk W" i "Słupsk E". ...
Lotos i PGNiG wspólnie poszukają ropy i gazu PGNiG i Lotos Petrobaltic podpisały umowę o wspólnych operacjach na obszarze koncesyjnym Kamień Pomorski. Lotos Petrobaltic jest jedną ze spółek grupy Lotos, której prezesuje Paweł Olechnowicz.
Lotos ma dwie nowe koncesje Minister Środowiska udzielił spółce Lotos Petrobaltic dwóch nowych koncesji na obszarach "Słupsk W" i "Słupsk E" znajdujących się w polskiej strefie ekonomicznej Morza Bałtyckiego.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)