Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Debata ekonomiczna SLD nie będzie dzielić

0
Podziel się:

Miller zapowiada, że debata ekonomiczna organizowana przez SLD będzie dotyczyć sposobów wyjścia z kryzysu.

Debata ekonomiczna SLD nie będzie dzielić
(Reporter)

Leszek Miller powiedział na antenie Jedynki, że debata ekonomiczna organizowana przez SLD będzie dotyczyć sposobów wyjścia z kryzysu. W ocenie byłego premiera podczas spotkania będą omawiane różne koncepcje, a nie tylko program samego ugrupowania.

Przewodniczący SLD podkreślił, że dzisiejsze spotkanie nie dotyczy tylko programu SLD, ale poruszane będą także inne pomysły naprawy kondycji finansów publicznych.

- _ Nasza konferencja nie będzie konfrontacyjna. My nie chcemy pogłębiać konfliktów, tylko szukać synergii. Zdajemy sobie sprawę, że Polska nie jest platformerska, pisowska czy sldowska. Jest naszym dobrem wspólnym i dzisiaj chcemy o tym rozmawiać _ - mówi Leszek Miller.

Gość Jedynki zaznaczył również, że w debacie weźmie udział minister finansów - Jacek Rostowski, oraz inni ekonomiści. Zapowiedział także, że w następnym tygodniu gościem będzie profesor Grzegorz Kołodko.

Czytaj więcej o debatach ekonomicznych
[ ( http://static1.money.pl/i/h/112/m130672.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pis;zorganizuje;kolejne;debaty,213,0,1165525.html) PiS zapowiada ofensywę. "Chcemy słuchać" _ Chcemy się spotykać i z praktykami, i z ludźmi, którzy mają doświadczenie w poszczególnych dziedzinach _ - powiedziała wiceprezes partii Beata Szydło.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/125/m246653.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ekonomisci;wiedza;co;glownie;hamuje;polska;gospodarke,40,0,1165352.html) Ekonomiści wiedzą, co głównie hamuje polską gospodarkę - _ Obecne ustawy się zestarzały, są do niczego. Nie brońmy ich _ - apelował jeden z uczestników debaty ekonomistów, zorganizowanej przez PiS.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/189/m245181.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/kaczynski;nie;zaprosilismy;rostowskiego;bo;chcemy;powaznej;debaty,245,0,1155829.html) Prezes PiS: Rostowski jest niepoważny Obecny minister finansów nie znalazł się wśród zaproszonych na debatę, 39 ekonomistów.
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)