Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Marek Kacprzak
Marek Kacprzak
|

Dodatki do żywności. Sprawdziliśmy, co znajduje się w składzie kiełbasy

47
Podziel się:

- Kiełbasa jest wyrobem, który ma termin przydatności do spożycia. Producenci stosują dodatki do żywności, żeby go przedłużyć, ale są one bezpieczne i proszę się ich nie bać - zapewnia dietetyk Barbara Wojda z Instytutu Żywności i Żywienia.

Dodatki do żywności. Sprawdziliśmy, co znajduje się w składzie kiełbasy
(Lukasz Ostalski/REPORTER)

Trifosforany? Karagen? Co jeszcze znajdziemy w składzie kiełbasy? Producenci stosują dodatki do żywności, żeby przedłużyć termin przydatności do spożycia. - Ale są one bezpieczne i proszę się ich nie bać - zapewnia dietetyk Barbara Wojda z Instytutu Żywności i Żywienia.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(47)
grzes
5 lata temu
z drugie zsas strony chcemy tanio kupować znam ludzi co za 50 gr biegną na drugi koniec miasta
amerykę odkry...
5 lata temu
Ale po co to pisać???? przecież wszyscy doskonale o tym wiedzą co jest w naszym pysznym jedzeniu......tylko, tylko.......gdzie są odpowiednie służby które biorą ciężkie pieniądze aby pilnować porządku w tym zakresie? czyżby braly jeszcze większe pieniądze aby tego problemu nie widzieć????????????
cvq
5 lata temu
Nie ma się co dziwić ,że coraz więcej krajów w UE nie chce naszego żarcia.
ot cała filoz...
5 lata temu
Wszystkie takie zjawiska są skutkiem pazerności państwa.
wwww
5 lata temu
Kiedyś za fałszowanie żywności groziła kara śmierci, tak powinno być teraz - jakże wspaniałe wędliny byśmy jedli. Był projekt żeby rodzielić kiełbasy i produkty kiełbasopodobne- niestety wielcy branży stwierdzili że nie będą mieli w swojej ofercie kiełbasy tylko podróby kiełbasopodobne i projekt upadł. Kupować mięso i samemu robić wędliny lub głosować za pomocą złotówek i dawać je tym , którzy na nie zasługują mając skład wędliny rozpisany w trzech słowach- mięso , przyprawy i sól.
...
Następna strona