Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Expose Morawieckiego. Premier zapowiada wzrost wydatków na służbę zdrowia [WIDEO]

Expose Morawieckiego. Premier zapowiada wzrost wydatków na służbę zdrowia

 

Premier Mateusz Morawiecki podczas expose w Sejmie powiedział, że pierwszym arcyważnym zdaniem dla jego rządu jest służba zdrowia. - Doprowadzimy do skokowego wzrostu wydatków na służbę zdrowia do 6 proc. PKB - obiecał premier. Tłumaczył, że to odpowiedź na postulaty pacjentów i personelu medycznego.

Morawiecki zapowiadał też utworzenie dwóch programów: budowę Narodowego Instytutu Onkologii i Narodowego Instytutu Zdrowia Kardiologicznego. - Chcemy, żeby Polacy w ogóle nie chorowali na serce, no chyba że z miłości - zażartował.

Czytaj także
Polecane galerie
aaaaawj
2017-12-14 21:56
Cuda BOSKIE PANIE PREMIERZE nie Chorować na serce
Jan s.
2017-12-13 22:36
Za komuny moje pokolenie wybudowalo CZD w warszawie i w Łodzi szpital MP pracowicy dobrowolnie się opodkowali po parę groszy I Polskę było stać A teraz w dobie dobrobytu nie stać na ich utrzymanie Ale na to jest tylko jedna recepta Rządowe kliniki UDOSTĘPNIĆ calemu Narodowi A rządzących i tych nierobów zwiejskiej skierować do lekarzy rodzinnych a nikturych do psychiatry
antypis
2017-12-13 21:17
To bzdury!A podwyżki to fikcja ale w eter poszło!Z dodatku brutto brutto pielęgniarkom zabrano 10%różnicy między tym co mają ,a tym co ma być w roku 2021 tj ok 30-40zł!znam panie które dostały 4 zł!więc wychodzi,że podwyżkę pielegniarki same sobie sfinansowały!Pomijam fakt ,że w roku 2022 mgr pielegniarstwa ma zarabiać 2496zł brutto!!!!!!!!!!!!Za miskę ryżu to niech werbują w zakonach i klasztorach,bo legalne niewolnictwo po 350h się skończyło ,a do roboty 1 za 4 to są traktory ,premierku!!!!!!!!!!!!!!
Pokaż wszystkie komentarze (11)