Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Od dzisiaj nowe lokaty w Getin Banku. Bank Czarneckiego walczy o klientów po aferze KNF

Po wybuchu afery KNF, bank Leszka Czarneckiego obserwuje "wzmożone zainteresowanie klientów". Getin Bank postanawia się więc bronić. Na nowych lokatach można zarobić nawet 3,3 proc. w skali roku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Maszewski/REPORTER)
Bank Leszka Czarneckiego walczy o klientów nowymi lokatami

- Od początku tygodnia obserwowaliśmy wzmożone zainteresowanie Klientów sytuacją banku w kontekście ostatnich doniesień medialnych - przyznaje w rozmowie z money.pl Artur Newcki, rzecznik prasowy Getin Banku.

Podobnie więc jak Idea Bank, inna firma należąca do Czarneckiego, Getin postanawia walczyć o klienta nowymi lokatami. - Od dziś w naszej ofercie dostępna jest nowa lokata na Nowe Środki z dwoma okresami do wyboru: 12 miesięcy na 2,2 proc. w skali roku oraz 4 miesiące na 3,3 proc. w skali roku. Dodatkowo do oferty wprowadzona została lokata Tradycyjna na 2 miesiące z oprocentowaniem 3 proc. w skali roku - opowiada money.pl ArturNewecki.

*Minister przedsiębiorczości komentuje aferę KNF. "Wypadek przy pracy". Zobacz wideo: *

Rzecznik Getin Banku podkreśla jednak, że kilka dni po wybuchu afery KNF, "wzmożone zainteresowanie klientów" jest nieco mniejsze. - Obecnie skala tego zjawiska znacząco zmalała. Widzimy również, iż nasza nowa propozycja depozytowa spotkała się zainteresowaniem Klientów, podobnie jak miało to miejsce w przypadku naszych poprzednich ofert - mówi Artur Newecki.

Przypomnijmy - "Gazeta Wyborcza" we wtorek opublikowała nagrania ze spotkania Leszka Czarneckiego, właściciela Getin Banku, z Markiem Chrzanowskim, byłym już szefem KNF. Zdaniem przedsiębiorcy podczas rozmów doszło do propozycji korupcyjnej na 40 mln zł ze strony urzędnika.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: afera knf, lokaty, getin bank, leszek czarnecki, knf, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
16-11-2018

brawoBrawo! Pan Czarnecki to za duży gracz by tanio sprzedać skórę. Obok Ojczula-biznesmena, Kulczyka i kilku innych to prawdziwy inwestor alfa.

16-11-2018

brawoBrawo! Pan Czarnecki to za duży gracz by tanio sprzedać skórę. Obok Ojczula-biznesmena, Kulczyka i kilku innych to prawdziwy inwestor alfa.

16-11-2018

m-53@brawo. Powiadasz duży gracz - a tak się dał podpuścić Giertychowi. Dobrze byłoby prześledzić kto teraz kupuje akcje banków Cz.

Rozwiń komentarze (13)