Notowania

działalność google
23.02.2015 06:43

Google dla organizacji pozarządowych dostępny w Polsce

Te narzędzia mogą pomóc organizacjom w znalezieniu nowych ofiarodawców i wolontariuszy oraz w zwiększeniu skuteczności działań.

Podziel się
Dodaj komentarz
(istockphoto)

Program Google dla organizacji non-profit jest już dostępny dla polskich organizacji. Dzięki temu mogą one za darmo korzystać z wielu udogodnień i dostępu do internetowych narzędzi Google, zarezerwowanych dotychczas głównie dla firm.

Za prowadzenie programu odpowiadają Google oraz TechSoup, który w Polsce prowadzi program Technologie.org.pl.

Jak powiedziała koordynatorka programu Technologie.org.pl Karolina Kochowicz, Google dla organizacji pozarządowych oferuje kwalifikującym się do tego podmiotom dostęp do darmowych wersji płatnych produktów Google i specjalnych funkcji zaprojektowanych dla organizacji non-profit.

Te narzędzia - jak dodała - mogą pomóc organizacjom w znalezieniu nowych ofiarodawców i wolontariuszy oraz w zwiększeniu skuteczności działań, a także w informowaniu o realizowanych inicjatywach.

Do programu kwalifikują się stowarzyszenia, fundacje, organizacje kościelne oraz organizacje pożytku publicznego. Otrzymują one przede wszystkim darmowy dostęp do Google Apps dla firm. To kompleksowy zestaw narzędzi usprawniających zarządzanie dokumentami, koordynację projektów i komunikację wewnątrz zespołu.

Organizacje dostają m.in. 30 GB miejsca na pocztę, dokumenty i zdjęcia oraz możliwość utworzenia adresu e-mail z nazwą organizacji. W pakiecie jest też specjalna, rozszerzona wersja YouTube. Ponadto mają dostęp do produktu Google Ad Grants, czyli możliwości przeprowadzenia bezpłatnych kampanii reklamowych.

Oprócz Polski, Google dla organizacji pozarządowych dostępny jest też w Czechach, Kanadzie, Francji, Japonii, Australii, Nowej Zelandii oraz na Słowacji i Węgrzech.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: działalność google, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz