Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Historia sukcesu kilkuset polskich firm. Pokazali jak walczyć z zagraniczną konkurencją

0
Podziel się:

Jak z rodzinnej firmy zbudować, dużą ogólnopolską sieć? Kulisy budowania biznesu zdradzają założyciele Grupy PSB.

Z okazji jubileuszu 20-lecia firmy, została wydana książka pt. „Grupa PSB, czyli jak stawić czoła zagranicznym sieciom”
Z okazji jubileuszu 20-lecia firmy, została wydana książka pt. „Grupa PSB, czyli jak stawić czoła zagranicznym sieciom” (materialy prasowe)

Z okazji jubileuszu 20-lecia firmy, została wydana książka pt. „Grupa PSB, czyli jak stawić czoła zagranicznym sieciom”. To materiał, który prezentuje historię powstania i rozwój PSB. Jest to prawdopodobnie pierwsza w Polsce publikacja pokazująca jak stosunkowo niewielkie firmy rodzinne poprzez wykorzystanie wzajemnego zaufania oraz dobrą strategię współpracy z sektorem producenckim stworzyły kluczowego gracza na krajowym rynku dystrybucji materiałów budowlanych.

Grupa PSB z siedzibą w Wełeczu (koło Buska-Zdroju) działa na rynku od 20 lat, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce.

Obecnie zrzesza ponad 380 małych i średnich firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w 315 składach budowlanych, w 270 marketach PSB Mrówka oraz w 55 centrach budowlanych PSB Profi. W placówkach tych pracuje ponad 12 tysięcy osób.

Z fragmentami publikacji, można zapoznać się w tym miejscu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)