Notowania

usa
18.06.2011 08:14

Lotniczy potentat wstrzymał loty przez awarię

Amerykańskie linie lotnicze United Airlines ogłosiły już ponowne uruchomienie systemu informatycznego, co umożliwia loty.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Tab59/CC/Flickr)

Aktualizacja: 10.15

*Amerykańskie linie lotnicze United Airlines ogłosiły już ponowne uruchomienie systemu informatycznego, którego awaria spowodowała wstrzymanie wszystkich lotów linii. *

United Airlines poinformowały na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, że udało się usunąć awarię i podjęto czynności umożliwiające wznowienie lotów. Awaria uniemożliwiała odprawianie pasażerów, przez co długie kolejki utworzyły się m.in. na lotniskach w Los Angeles, San Francisco, Chicago i Denver.

_ - Około godziny 19.15 w Chicago (2.15 w sobotę czasu polskiego) United Airlines doznał awarii informatycznej, która przerwała start lotów tych linii, odprawy na lotniskach oraz wyłączyła system rezerwacji _ - napisał rzecznik w komunikacie. - _ Nasza ekipa techniczna pracuje nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu _ - zapewnił rzecznik.

Linie United połączyły się 1 października 2010 r. z Continental, tworząc największą grupę transportu lotniczego świata, która obsługuje około 5 820 lotów dziennie. Awaria nie dotyczy jednak linii Continental.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/1/t142849.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/poluja;na;nowego;przywodce;al;kaidy;tak;jak;na;bin;ladena,91,0,852571.html) Polują na nowego przywódcę Al Kaidy. Tak jak na bin Ladena Przewodniczący Komitetu Szefów Sztabów Sił Zbrojnych USA admirał Mike Mullen zapowiedział, że Stany Zjednoczone zamierzają zlikwidować Ajmana al-Zawahiriego.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/239/t125423.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/dla;usa;gra;o;azje;nie;jest;skonczona,160,0,849568.html) Dla USA gra o Azję nie jest skończona Chiny niepokoją kraje azjatyckie. _ The Times of India _ przypomina jak kolosalne jest zaangażowanie Ameryki w regionie
Tagi: usa, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka światowa, pap
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz