Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Loty krajowe w stagnacji

0
Podziel się:

W Polsce w astronomicznym tempie przybywa pasażerów lini lotniczych. Dziennik zastrzega jednak, że wzrasta liczba chętnych na trasy zagraniczne, natomiast loty krajowe cieszą się niewielkim powodzeniem.

W Polsce w astronomicznym tempie przybywa pasażerów lini lotniczych. Dziennik zastrzega jednak, że wzrasta liczba chętnych na trasy zagraniczne, natomiast loty krajowe cieszą się niewielkim powodzeniem - pisze "Puls Biznesu".

Według opublikowanego przez "Puls Biznesu" raportu na ten temat, wśród tras lotniczych wewnątrz Polski największym zainteresowaniem cieszą się loty z Gdańska do Warszawy. Na drugim miejscu plasuje się trasa Warszawa - Wrocław a na trzecim połęczenie stolicy z Krakowem.
Zdaniem ekspertów przyczyną słabej popularności lotów lokalnych jest brak świadomości plusów, wynikającej z takiej podróży.

"Puls Biznesu" przypomina, że koszt podróży innym środkiem transportu to nie tylko cena biletu kolejowego czy podrózy samochodem, ale także czasu. W takiej kalkulacji cena biletu lotniczego staje się konkurencyjna - czytamy w gazecie.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)