Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Marek Kacprzak laureatem nagrody BCC

Marek Kacprzak laureatem nagrody BCC

Marek Kacprzak, dziennikarz Wirtualnej Polski.
Marek Kacprzak, dziennikarz Wirtualnej Polski.

Marek Kacprzak, dziennikarz Wirtualnej Polski, prowadzący programy „Tłit” i „Money. To się liczy” otrzymał prestiżową nagrodę Business Center Club.

„Za propagowanie w swojej pracy zawodowej zasad przedsiębiorczości, wspieranie idei wolnego rynku i szerzenie edukacji ekonomicznej” – tak przyznanie Nagrody Specjalnej Ostrego Pióra dziennikarzowi uzasadnił Marek Goliszewski, prezes BCC.

Marek Kacprzak dołączył do zespołu Wirtualnej Polski w marcu tego roku. Prowadzi dwa programy: „Tłit” i „Money. To się liczy”. Oba są nadawane na żywo i pokazywane na stronie głównej WP.pl i na profilach portalu w social media.

Program "Tłit" (godz. 8:30) to rozmowa z gościem, który odpowiada także na komentarze i pytania internautów. Natomiast „Money. To się liczy” (emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 9:00) dotyczy gospodarki. W każdym wydaniu są dwie rozmowy z gośćmi.

Wcześniej dziennikarz był związany z Telewizją Polsat, prowadził programy informacyjne i publicystyczne w Polsat News. Był szefem działu krajowego w dzienniku „Polska The Times”, pracował też w TVN24 i RMF FM.

Marku, wielkie gratulacje od zespołu Money.pl.

bbc
Czytaj także
Polecane galerie
BMF
2018-09-19 03:47
BBC i WP to zawsze mowia prawde , no nie ?!
SDFGHJKL
2018-09-18 20:08
oooo to pan z TuskTV.....
raze
2018-09-18 19:39
Mam nadzieję, że to lepiej wykształcony dziennikarz, niż większość tłuków, ignorantów, nieuków i wtórnych analfabetów piszących dla WP, a podających się za dziennikarzy.
Pokaż wszystkie komentarze (14)