Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Marek Kacprzak laureatem nagrody BCC

14
Podziel się

„Za propagowanie w swojej pracy zawodowej zasad przedsiębiorczości, wspieranie idei wolnego rynku i szerzenie edukacji ekonomicznej” – tak przyznanie Nagrody Specjalnej Ostrego Pióra naszemu dziennikarzowi uzasadnił Marek Goliszewski, prezes BBC.

Marek Kacprzak, dziennikarz Wirtualnej Polski.
Marek Kacprzak, dziennikarz Wirtualnej Polski.
bEhfwvnp

Marek Kacprzak, dziennikarz Wirtualnej Polski, prowadzący programy „Tłit” i „Money. To się liczy” otrzymał prestiżową nagrodę Business Center Club.

„Za propagowanie w swojej pracy zawodowej zasad przedsiębiorczości, wspieranie idei wolnego rynku i szerzenie edukacji ekonomicznej” – tak przyznanie Nagrody Specjalnej Ostrego Pióra dziennikarzowi uzasadnił Marek Goliszewski, prezes BCC.

Marek Kacprzak dołączył do zespołu Wirtualnej Polski w marcu tego roku. Prowadzi dwa programy: „Tłit” i „Money. To się liczy”. Oba są nadawane na żywo i pokazywane na stronie głównej WP.pl i na profilach portalu w social media.

bEhfwvnr

Program "Tłit" (godz. 8:30) to rozmowa z gościem, który odpowiada także na komentarze i pytania internautów. Natomiast „Money. To się liczy” (emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 9:00) dotyczy gospodarki. W każdym wydaniu są dwie rozmowy z gośćmi.

Wcześniej dziennikarz był związany z Telewizją Polsat, prowadził programy informacyjne i publicystyczne w Polsat News. Był szefem działu krajowego w dzienniku „Polska The Times”, pracował też w TVN24 i RMF FM.

Marku, wielkie gratulacje od zespołu Money.pl.

bEhfwvnS
wiadomości
gospodarka
KOMENTARZE
(14)
BMF
3 lata temu
BBC i WP to zawsze mowia prawde , no nie ?!
SDFGHJKL
3 lata temu
oooo to pan z TuskTV.....
raze
3 lata temu
Mam nadzieję, że to lepiej wykształcony dziennikarz, niż większość tłuków, ignorantów, nieuków i wtórnych analfabetów piszących dla WP, a podających się za dziennikarzy.
bEhfwvnT
jur
3 lata temu
Solorza
N ikt 2
3 lata temu
Za podlizywanie się POstkomuchom dominującym w biznesie?