Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Marek Kacprzak laureatem nagrody BCC

„Za propagowanie w swojej pracy zawodowej zasad przedsiębiorczości, wspieranie idei wolnego rynku i szerzenie edukacji ekonomicznej” – tak przyznanie Nagrody Specjalnej Ostrego Pióra naszemu dziennikarzowi uzasadnił Marek Goliszewski, prezes BBC.

Podziel się
Dodaj komentarz
Marek Kacprzak, dziennikarz Wirtualnej Polski.

Marek Kacprzak, dziennikarz Wirtualnej Polski, prowadzący programy „Tłit” i „Money. To się liczy” otrzymał prestiżową nagrodę Business Center Club.

„Za propagowanie w swojej pracy zawodowej zasad przedsiębiorczości, wspieranie idei wolnego rynku i szerzenie edukacji ekonomicznej” – tak przyznanie Nagrody Specjalnej Ostrego Pióra dziennikarzowi uzasadnił Marek Goliszewski, prezes BCC.

Marek Kacprzak dołączył do zespołu Wirtualnej Polski w marcu tego roku. Prowadzi dwa programy: „Tłit” i „Money. To się liczy”. Oba są nadawane na żywo i pokazywane na stronie głównej WP.pl i na profilach portalu w social media.

Program "Tłit" (godz. 8:30) to rozmowa z gościem, który odpowiada także na komentarze i pytania internautów. Natomiast „Money. To się liczy” (emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 9:00) dotyczy gospodarki. W każdym wydaniu są dwie rozmowy z gośćmi.

Wcześniej dziennikarz był związany z Telewizją Polsat, prowadził programy informacyjne i publicystyczne w Polsat News. Był szefem działu krajowego w dzienniku „Polska The Times”, pracował też w TVN24 i RMF FM.

Marku, wielkie gratulacje od zespołu Money.pl.

Tagi: bbc, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
18-09-2018

Od sponsorów z NRD?;)Złotego gebelsa?;)

18-09-2018

No to jak"Tuzy" z TVN-u ; niedługo do piaseczku sprowadzonego z Pustyni Negew , bo polska ziemia czegoś takiego się nie ima !!!

18-09-2018

N ikt 2Za podlizywanie się POstkomuchom dominującym w biznesie?

Rozwiń komentarze (14)