Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
energia
22.07.2010 10:40

Ministerstwo za miliony będzie promować energię jądrową

Na kampanię informacyjną wydamy 22 mln zł.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Christopher Peterson/CC/Flickr)

Na początku przyszłego tygodnia chcemy ogłosić przetarg na przeprowadzenie kampanii informacyjnej na temat energetyki jądrowej - powiedział dyrektor departamentu energii jądrowej w Ministerstwie Gospodarki Mirosław Lewiński.

_ - Zakończyliśmy procedury wewnętrzne, teraz trzeba dokończyć opracowanie ogłoszenia _ - powiedział Lewiński.

22 mln zł do końca 2012 roku - tyle przeznaczono nakampanię informacyjną o energetyce jądrowej. Tylko w tym roku jest zarezerwowane na ten cel 6 mln zł, a w następnych dwóch latach po 8 mln zł.

Resort chce, aby do przetargu zgłosiły się największe firmy medialne w Polsce, które będą w stanie przeprowadzić największą jak do tej pory kampanię informacyjną zleconą przez administrację. Umowa z wybraną firmą będzie obejmować okres do końca 2012 roku.

_ - Chcemy, żeby firma miała doświadczenie w prowadzeniu podobnych kampanii dla administracji publicznej, choć do tej pory nikt takiej umowy nie podpisał _ - zaznaczył Lewiński. _ - Drugie najważniejsze kryterium to potencjał, czyli żeby na potrzeby tej kampanii pracowało w wybranej firmie 10 osób _ - dodał. Kryteria sformułowane przez resort będą zawarte w ogłoszeniu przetargowym.

MG planowało wcześniej rozpoczęcie kampanii we wrześniu oraz rozmowy z firmami w sierpniu. _ - Mimo sezonu urlopowego mamy nadzieję, że firmy będą w stanie podjąć z nami rozmowy w sierpniu _ - powiedział Lewiński. Nie wykluczył jednak rozpoczęcia kampanii na początku października.

Tagi: energia, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, gospodarka polska, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz