Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Niedziele handlowe 2018. Czy 4 listopada zrobimy zakupy?

13
Podziel się

Czy niedziela 4 listopada jest dniem handlowym? Sprawdź, czy zrobisz jutro zakupy.

4 listopada przypada niedziela handlowa
4 listopada przypada niedziela handlowa (Fot. Piotr Kamionka REPORTER)
bDYAlOLF

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy muszą zrobić zakupy w ostatni dzień tygodnia. Jutrzejsza niedziela będzie niedzielą handlową. Wszystkie placówki handlowe będą tego dnia otwarte.

Niedziele handlowe 2018 – kiedy kolejna niedziela handlowa?

Jutrzejszy dzień, 4 listopada, jest niedzielą handlową ze względu na to, że jest to pierwsza niedziela w tym miesiącu. Według ustawy niedziele handlowe wypadają bowiem w pierwszą i ostatnią niedzielę danego miesiąca. Kolejna niedziela handlowa przypada na 25 listopada.

bDYAlOLH

Niedziele handlowe w kolejnych latach

Wraz z kolejnymi latami liczba niedziel handlowych znacznie się zmniejszy. W 2019 roku na jeden miesiąc przypadać będzie jedna niedziela handlowa. Z kolei już w 2020 roku otrzymamy zaledwie siedem niedziel handlowych w ciągu roku.

Przypomnijmy, że pojawił się także pomysł, aby zakaz handlu obowiązywał dłużej niż przed 24 godziny. Związkowcy zaproponowali, aby rozpoczynał się sobotę o godz. 21 lub 22 i kończył w poniedziałek o godz. 5.

bDYAlOLN

Zobacz także: Polacy zaczęli robić zakupy spożywcze na stacjach paliwowych. "Tam gromadzą się tłumy"

bDYAlOMi
KOMENTARZE
(13)
Polski patrio...
3 lata temu
Watykańskie placówki handlowe też w niedzielę powinny być zamknięte.
The observer
3 lata temu
Przyglądam się i widzę, że żadnym swaniaczkom od niedziel handlowych - nie wyszło: 1. kler nic nie wygrał, bo ludzie nie mogą robić zakupów i taknie poszli do kościoła 2. Właściciele małych sklepów nie zyskali ponieważ kampanie wielkch sieci zmienily zachowania konsumentów, by robić zakupy w soboty 3.stracili pracownicy I gospodarka 4.w tle stoją politycy jak maloletni chłopcy z procami, którzy w czasie zabawy znowu zbili szybę
Eugeniusz12
3 lata temu
W niedzielę to mogą pracować tylko księża.
bDYAlOMj
yyy
3 lata temu
w przyszłym roku wybory, czas zrobić z tym porządek
Pracownik dys...
3 lata temu
Wszystko powinno być zamknięte w weekendy. Lub powinni wprowadzić że praca w handlu tylko w weekend dla ludzi którzy nie chcą wypoczywać. I powinno być wtedy więcej płacone. Pracuje w biedronce i o wolnym można pomarzyć. A jeśli chodzi o dzień 12 listopada to dla ludzi którzy mają wolne powinni zrobić zakaz robienia zakupów niech idą na ceremonię!!! Bo w tym kraju są przywileje dla ludzi z rządów i sądów. Dla normalnych ludzi nie ma nic.. Trzeba pracować ponad ludzkie siły aby mieć na utrzymanie :// a ci co chcą robic zakupy w niedziele. Powinni też umieć się zachować w sklepie.. A nie jak dzicz wpadać i pytać rabat się naliczyl. Bo chyba zapomnieli że przychodząc do sklepu sapoobslugowego nazwa mówi za siebie. Ale najlepiej wyzywać pracowników przeklinać do nich.. Więc trzeba was szanowni klienci traktować tak jak wy traktujecie innych..